2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

Senin yumurtlamanın geçmiş olması lazım 22 sinde olmuşsun ben 28 inde oldum şuan bu tarihler benim yumurtlama gösteriyor
Bak bu da diğer uygulama hani dün de demiştim ya canım biri 34ü baz alıyor biri 38i diye. Dediğin gibi geçen hafta gördüm yumurtlama ben akıntı vs tabi çatladı mı sağlıklı mıydı onu bilmiyorum.

Eklentiler

• BF7FB7D6-12EB-46B3-A6B1-E59152F57359.png
    90,9 KB · Görüntüleme: 22
Hayırlısı diyip beklicen ya da 38 i baz alıp devam etcen

Ya hadi bi umut ışığı daha geldi regl geçince mi öğrenmiştin peki hocam hamileliğini
Oğlumda beklediğim için regl günü kan vermiştim kızımda da sürprizdi regl epey geçmişti aynı regl belirtileri yaşadım ikisinde de yoğun kasik ağrısı gecikme olunca da beyaz akıntı oluyordu regl oldum sanip lavaboya kosuyodum ajajsjja öyle yani

yarın sabah gitsem de pzartesi sabah çıkar sonuç testim de çizgi çıkarsa inşaAllah giderim yarın sabah

Hadi hayırlısı diyoruz o zaman

Balım zaten bir sürü etken var. Yumurta tam büyüyecek çatlayacak spermler doğru zamanda denk gelecek sonra o tutunacak. Aslında her şeyi tam planlamak mümkün değil. O yüzden elimizden geleni yapıp Allah isterse her şekilde olur demek bana en doğrusu geliyor döllenme için. İnşallah güzelce döllenip tutunur bebişin biz de haberlerini alırız

İnşallah canımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…