2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

Var di mi belirti olmadan da gebe olanlar Hadi inşallah ya
Benim hiç göğüslerim ağrımazdı reglden önce ağrımaya başlamıştı akıntı olayını hiç hatırlamıyorum. Birde sulu yemek yiyemiyordum hep simit poğaça her zaman yemek yediğim lokanta vardı çalışırken yiyememiştim ordan yemek. Bide regl ağrısı vardı çok ama tam regl zamanı hatta soğan kürü yapmıştım gelsin diye.
Şimdi bu yazdıklarımın hepsini hemen hemen her ay yaşadım şubattan beri o yüzden artık bunlar benim için belirti olmaktan da çıktı.
Çok değişken bir şey bence bu belirtiler ya

Ya benim de normalde regl öncesi pek ağrımaz pek şişmez göğüslerim. İlk defa geçen ay çok acımıştı şişmişti ama regl olmuştum. Vala sürekli belirti aramaktan aynada kendime işte kirpiklere göğüslere bakmaktan kafayı yedim

Kızlar göğüs ağrısı, akıntı vs olmak zorunda mı gebelik belirtisi olarak? Evet her kadının bünyesi farklı ama nereyi okusam çoğu kişi böyle yazmış
Canım ilk gebeliğimden örnek verirsem göğüs ağrısı filan öğrendikten sonra başlamıştı kasık ağrım hiç olmamıştı. Yani gebeliğimi öğrenmeden önce çok da öyle belirti yaşamamıştım. Sarımsı akıntı olmuştu ama yoğunluğunu filan hatırlamıyorum. Eğer planlı bir gebelik olmasaydı anlamazdım bile hamile olduğumu gecikme olana kadar. Hiç takılma o yüzden

Ya gerçekten mi canım ay bi umut var desene adet olmayı veya olmamayı beklicez desene belirti yoksa. Ben gebe kaldığım zamanlarda hiç belirti yoktu belki de diyorum sağlıksız olduğu belirti olmamasından mıydı öyle bi kanıya varıyorum yavaş yavaş

Yok canım hiç alakası yok. Belirtiyle sağlıklı gebeliğin. Belirtiler zaten hcg iyice artınca ortaya çıkıyor hatta bazılarında o bile çıkmıyor. Belirti aramanı anlıyorum çünkü ben ilk gebeliğimde adet öncesi belirti filan yaşamamama rağmen burda belirti arıyorum şimdi Tek çare adeti beklemek valla zor olsa da

O da hani zaman geçmiyor ya ister istemez kendime sarıyorum. Halbuki kafamı meşgul edecek şeylerle uğraşıyorum ama beyincik yine de durmuyor düşünmeden

Sende pcos mu vardı? Yumurtlamanı ovulasyon testiyle takip ettin mi hiç?
PCos görüntüsü var denmişti ama tahlil değerinden de olduğu var var gibi.
Evet canım testlerle takip ettim ve şans eseri 2dir de yumurtlama gördüğüm gün doktora randevum vardı netleştirmiştim 21cmdi. Ama olmadı yine de ve kayıplarım var

Hamilelikle regl belirtim aynı kasik ağrısı göğüs ucu sizlamasi vs hiç yok olmaz benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…