2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

Kızlar bugün konuştuk ya akıntı çatlama muhabbetini ben ovü yaptığımda pikten sonra silikleşmişti çatlama olmasa silikleşmezdi dimi kafama o takıldı

Ay biraz geç cevap verdim valla canım bekliyorum bakalım en son 4 gün önce test yaptım negatifti pek bi ümidim kalmadı ama normalde regl öncesi göğüs hassasiyetim olmak iki gündür var
4 gün önce daha erken diye çıkmamıştır belki de. İnşallah vardır bebiş canım

Benim eşim de kız görmüştü 2 buçuk aylıkken yemyeşil gözleri vardı kahverengi saçları vardı demişti bana aynı öyle oldu
Ben de 5-6 haftalıkken rüyamda görmüştüm kucağımda kız bebek bana gülümsüyordu Aynı kızıma benziyordu halâ gözümün önünde o rüya

Günaydın canlarımm bugün kan vermeye gideceğim dualarınızı bekliyorum

Ay biraz geç cevap verdim valla canım bekliyorum bakalım en son 4 gün önce test yaptım negatifti pek bi ümidim kalmadı ama normalde regl öncesi göğüs hassasiyetim olmak iki gündür var
Benim battan dört gün önce tertemiz negatif çıkmıştı. Hiç ümidini yitirme

Günaydın canlarımm bugün kan vermeye gideceğim dualarınızı bekliyorum

Benim battan dört gün önce tertemiz negatif çıkmıştı. Hiç ümidini yitirme
Güzel haberlerle gel inşallah canım
Benim de yarın 4 gün kalmış oluyor bata Senin yumurtlama tarihin tam neydi canım bi de yumurtlama döneminden sonra da değerlendirmeye devam ettiniz mi? Yumurtlama dönemi hangi günler değerlendirdiniz? Sorularım bu kadar

Hayırlı haberlerle gel inşallah canım
İnşallah balımm çok teşekkür ederim
Aa maşallah darısı bizlere hadi güzel beta değerini de görelim inşallah
Amin canımm inşallah
O kadar koyuluk ve gecikmeye zaten 1500+ çıkabilir
Ben de çok heyecanlıyım ne çıkacak diye
İnşallah kuzum Hadi bakalım inşallah senden de çok güzel haberler alacağız canım benim yumurtlama piki 23 temmuzdu aynı gün akşam da çatlama gördüm o günü değerlendirdik. Sonrasında mesela en yakın 26’sını değerlendirebilmişiz. Devamında kaydetmemişim onları ama iki üç günde bir gibi devam etti

Anladım canım büyük ihtimal 23’ünde tutmuş o zaman senin bebiş:)) Benim de 3’ü akşam ya da 4’ü sabah çatladı. 1-3-4-7 Ağustos’ta değerlendirdik. İnşallah tutmuştur. Yumurtlama günlerini düzgün değerlendirebildiğimiz için biraz umutluyum ama bilmiyorum. Biz elimizden geleni yaptık gerisini Allah bilir (Sırf yumurtlama haftası için eşimin yanına gittim bu ay)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…