2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

Kızlar her şeyi deniyorum bu arada ben Hamilelikte ovulasyon testleri pik çıkıyor
Elimde birsürü ovulasyon testi var artık yapmıyorum bari bunun için kullanayım Gerçi adet geçtikten sonra pik çıkıyorsa işime yaramayabilir

Ben de bunu düşündüm bat’ı bekleyebilene ovulasyon testleri de gebelik testi aslında
Ben yine de deniycem ya en azından test yapma isteğim gitmiş olur gebelik testi yapmam Her gün 1 tane yapayım bat gününe kadar

Son düzenleme:
Biz 1 yıldır deniyoruz 2 kimyasal gebeliğim var. İlk kez bu ay ovulasyonile takip ettim belki birşeyler değişir diye
İnşallah ovulasyon testi vesile olur bebiş tutunuyordur şimdi Biz de 8 aydır deniyoruz. Siz muayene oldunuz mu?

İnşallah ovulasyon testi vesile olur bebiş tutunuyordur şimdi Biz de 8 aydır deniyoruz. Siz muayene oldunuz mu?
İnsallah insallah ben muayene oldum pkos görüntüsü var yumurtalıklarsa ama herhangi bir sıkıntı yok kist vs dedi doktor. Hormonlarıma bakti. Birtek dhea so4 diye bir hormon yuksek cıktı. Endokrin doktoruna gittim. Sıkıntı olmaz hamile kalırsın dedi ama malesef kimyasal oluyor işte pozitif görsem de maks 3 gün gecikiyorum sonra gidiyor..
Eşim baktırmadı hiç bişeyine sağolsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…