2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

Sanırım döllenmesi için 20 üzeri olması gerekiyor. Aşılamadan önce bakmaları gerekiyordu bakmadan neden aşılama yaptılar çok saçma

Hepsi nasıl çatlıyor kaç yumurtan çatlamış ki her ay 1 yumurta bilemedin 2 yumurta çatlar az daha beşiz doğuracaktın demek ki
Hahahahah 3 tane yumurtam vardı olgun, yetmişinden. klomenin etkisinden canım. Zaten benim sorun yoktu ama doktorlar ilk tedavi olarak onu deniyorlar. Doktor şaşırmıştı wallahi nasıl olmadı diye her şey nasip, zamanını bekliyormuş gerçekten

Sanırım döllenmesi için 20 üzeri olması gerekiyor. Aşılamadan önce bakmaları gerekiyordu bakmadan neden aşılama yaptılar çok saçma
Ay evet dimi ya bu kafama takiliyo benim de pazartesi 19mm di salı catlatma ol dedi acaba bir günde daha büyüsün mu dedi napti çünkü cuma 6mm di pazartesi 19 oldu

Geç oldu güç olmadı şükür. Her nasip vaktine esirdir çok severim bu sözü. Nasip olduğunda engel falan dinlemiyor

Ay evet dimi ya bu kafama takiliyo benim de pazartesi 19mm di salı catlatma ol dedi acaba bir günde daha büyüsün mu dedi napti çünkü cuma 6mm di pazartesi 19 oldu
İmkanı olan özel hastaneye gitsin yeni sloganım bu devlette zaman kaybetmeyin. 350 tane hastaları var hangi birini aklında tutacaklar. Bence doğru düzgün ilgilenmiyorlar

Geç oldu güç olmadı şükür. Her nasip vaktine esirdir çok severim bu sözü. Nasip olduğunda engel falan dinlemiyor
Yazmayı unutmuşum, gerçekten 5 yumurtam vardı ama diğerleri yeterince gelişmedi Rabbim biliyor zamanını, hayırlısını vermiştir inşallah

İmkanı olan özel hastaneye gitsin yeni sloganım bu devlette zaman kaybetmeyin. 350 tane hastaları var hangi birini aklında tutacaklar. Bence doğru düzgün ilgilenmiyorlar
Benim doktorun hastası da azdı ay bilmiyorum ya her şeyin hayırlısı ama cidden düşündükçe bazı seyler mantıksız
Asilamayi yaparken söyledim dedimki simdi yumurtayı mi görcez yok yumurtayla işimiz yok şuan zaten büyüklüğe ulaştı catlatmani da oldun şimdi kaliteli spermleri verip beklicez dedi

Bu da bir seçenek o zaman kesin diyemiyorum şimdi de neyse ya vücutta bişeyler oluyo ama anca kanla çözülür bu iş

Ay kafam karıştı ya başlıcam hormonuna da şimdi ufff neyse yicem incirimi oturcam
Ovulasyon döneminde misin sen de şimdi canım valla ben de yedim bir tane dün incire de dayanamıyorum ağaçtan koparıp sjssdjnd Adetin 12. günündeyim şu an çok fena karın ağrım var yumurtlama ağrısı muhtemelen

Canım benim yeni bitti sayılır çok az leke geliyor yarına tamamen kesilir herhalde regl nin 8. Günündeyim benim haftaya olur eğer 14. Gün yumurtlamassam ki olmaz herhalde 19. Günü bulur herhalde aman neyse ayy taze incire bayılırım ya ama Burda yok maalesef kuruyla idare ediyorum artık evet 14. Gün yunurtluyosan başlıyo olabilir yavaştan değerlendir kuzum

Ayy gönderiyim ben sana canım Hii senin aksiyon haftası yeni başlayacak Valla benim geçen ay erken oldu zaten 11.günde göründü uygulamada.o yüzden ben 9.günden başladım iki günde bir gitcez bakalım enerji yettiği kadar

Oy sağol kuzum söylemen yeter sorma sorma hiç de hevesim yok artık spontane olcak ne olacaksa aa erken olmuş senin o zaman yansın geceler hahsjsjsj

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…