2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

Aaa bizim seninle yumurtlama ve bat tarihlerimiz aynıymış şimdi baktım inş regl olmayız çift çizgiyi bizde görürüz
İnsallah ya beraber bekleyelim bat tam emin değilim ama 1-2gün sonrası da olabilir ama geneldekine gore yazdım buraya da.. Ben ovulasyon testi ile pik gördüm sen takip yaptın mı test ile?

İnsallah ya beraber bekleyelim bat tam emin değilim ama 1-2gün sonrası da olabilir ama geneldekine gore yazdım buraya da.. Ben ovulasyon testi ile pik gördüm sen takip yaptın mı test ile?
Evet ben de testle takip ettim
Kızlar, yumurtlamanız 6’sıysa bat tarihinizin 20’si olması gerekmez mi? Yumurtladıktan 14 gün sonra regl geliyor normalde Ovulasyon testleriniz 6’sında mı silikleşti?

Kızlar, yumurtlamanız 6’sıysa bat tarihinizin 20’si olması gerekmez mi? Yumurtladıktan 14 gün sonra regl geliyor normalde Ovulasyon testleriniz 6’sında mı silikleşti?
Yok 6 sında silikleşmedi 6 sından sonra silikleşti reglimde bazen birkaç gün erken veya birkaç gün geç olabiliyor

ayyyy benim de hayalim 3 çocuk. kime desem sen önce bi tanesine bak diğerlerini düşünürsün diyo djdjdj

Ben de bakıyorum ona

cookiep Biz seninle hep aynı zamanda hamile kalacakmışız gibi geldi bana ya inşallah önümüzdeki ay ben senden haber bekliyorum
Ciddi misin ya bana da öyle geliyordu çok şaşırdım şuan öyle diyince
Bakalım kuzum ya sizden aldığım haberlere de kendim gibi seviniyorum ben seni yakalarım biyerde jdjdhdhsh

Burası acayip sıcak ya Almanlar evlere kapandı çıkmıyor kimse 32 dereceydi bugün hahahshsh komik bunlar ya

ayyyy benim de hayalim 3 çocuk. kime desem sen önce bi tanesine bak diğerlerini düşünürsün diyo djdjdj
Yani benim de hayalim Rabbime sukurler olsun hem oğlum hem kızım var rabbim onlarkn ayağına taş degdirmesin uzun sağlıklı ömürler versin ama evimize söyle minicik bir bebiş gelse hiç fena olmaz

Y
umurtlama pik 6sında gördüm 7de silikeşti benim. Ama hep 27-28günde bir adet olurum o yuzden 23ü benim bat tarihim. Her kadında aynı olmuyor yumurtlamadan sonraki gün sayısı herhalde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…