2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

Sat 2 temmuz
Bat 30 temmuz
Hsg 9 temmuz

Bu ay Henüz adet göremedim kızlar yaklaşık 2 senelik evliyim 1 senedir tedavi görüyorum 1 sene boyunca ilaçlar sayesinde düzenli adet gördüm fakat bu ay ilk defa ilaç kullanmadım bu arada pcos'luyum onun dışında herhangi bir problemim yok..
Ekledim sizi de

He yok benim öyle değil kız benim akıntı başlamadı takvime göre yumurtlama dönemindeymişim
Ya puksucuğum benim de bu ay adetten sonra geçmeyen bi kasık ağrım, batmam var. Hatta üstüne görme olabilir mi da batıyor demiştim test yapmıştım hatırlarsan 🤣 Salı günü yumurtlama gördüm sanırım işte akıntı vs benim hala kasığım batıyor arada sancı giriyor o yüzden dedim ben acaba hala yumurtluyor muyum diye dün de çamaşırıma beyaz akıntı gelmiş hep 😅

Eklentiler

• IMG_1052.jpeg
    IMG_1052.jpeg
    34,5 KB · Görüntüleme: 18
Kızlar dayanamadım gece yaptım. 🥹 Ailem gibi oldunuz, her birinizin desteği için çok teşekkür ediyorum. Şu an etiketleyebildiğim herkesi ve heyecanlandan etiketleyemediğim herkesi öpüyorum. ♥️ Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah
Puxhu Puxhu cookiep cookiep brckm brckm halolita halolita beezuus beezuus duskapani duskapani annelik yolunda annelik yolunda G Gulbahcesii96 monica123 monica123 G guzelseylerolsun Usagiii Usagiii ecutos ecutos ladyflowercookies ladyflowercookies A ayguzeli777
Beni etiketlemedin küstüm hihh 😂hayırlı olsun canım sağlıkla kucağına al inşallah bizlere de dua et🥹🤲🏻

Kızlar dayanamadım gece yaptım. 🥹 Ailem gibi oldunuz, her birinizin desteği için çok teşekkür ediyorum. Şu an etiketleyebildiğim herkesi ve heyecanlandan etiketleyemediğim herkesi öpüyorum. ♥️ Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah
Puxhu Puxhu cookiep cookiep brckm brckm halolita halolita beezuus beezuus duskapani duskapani annelik yolunda annelik yolunda G Gulbahcesii96 monica123 monica123 G guzelseylerolsun Usagiii Usagiii ecutos ecutos ladyflowercookies ladyflowercookies A ayguzeli777
Anaaaammm yine bir hamilemiz ve bebeğimiz olduuuu❤️ hayırlı olsuuunnnn bebeğim çok sevindim

X