2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

Ben saldım ya nasıl olsa olmuyor kafasına girdik karı koca açıkçası çokta istemiyorum dün markette ağlayan zırlayan bebeler gördüm o yollardan geçtiğim için kafama balyoz gibi indi
kafaya takmayınca olur diyollaaaa kız belki bu ay çift çizgi senden de gelir:::

kafaya takmayınca olur diyollaaaa kız belki bu ay çift çizgi senden de gelir:::
Ahahah yok kız ben kendimi bi ara yapabilirim diye inandım ama cıks benden geçti galiba oğlum boyuma geldi bidaha uykusuz geceler yaşayacak döt yok ben burda kızları mezun etcem görevim o

Ahahah yok kız ben kendimi bi ara yapabilirim diye inandım ama cıks benden geçti galiba oğlum boyuma geldi bidaha uykusuz geceler yaşayacak döt yok ben burda kızları mezun etcem görevim o
peki koruncak mısınız yoksa saldınız mı nasıl olacak aşko.. olsn kız kötüleri değil iyi şeyleri düşün mis gibi bebek kokuusuuuu evi sarsa mesela?????

peki koruncak mısınız yoksa saldınız mı nasıl olacak aşko.. olsn kız kötüleri değil iyi şeyleri düşün mis gibi bebek kokuusuuuu evi sarsa mesela?????
Valla aşkım korunmuyoruz sözde biz ara vermiştik eşimin kararıyla o karar bi çiğnendi aman nasıl olsa olmuyor kafasına girdik. Çok eminiz olmayacak

ayy hayırlısıyla gör inşallah canım. benden sana tavsiye her vücut bir olmuyor tabi ama. bol bol dinlen. ağır iş yapma yorulma. ani hareket etme. bana dediler tamam dedim yapmadım ( şimdi full yatak istirahatindeyim. buna da şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…