2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

Gecen hafta düşük yaptım önerebiliceginiz bir folik asit varmı gebe kalmadan içmeye başlayacağım gebe kaldimda folik asitim diplerdeydi Dr verdi ama geç verdiler benimde ilk hamileliğim di bilemedim
Çok geçmiş olsun canım Eğer çok düşükse değerin yüksek doz kullanman gerekebilir en iyisini doktorun bilir. Normalde 400mg’lık olan herhangi birini kullanabilirsin. Düşük sebebi olarak folik asit mi söylendi?

Gecen hafta düşük yaptım önerebiliceginiz bir folik asit varmı gebe kalmadan içmeye başlayacağım gebe kaldimda folik asitim diplerdeydi Dr verdi ama geç verdiler benimde ilk hamileliğim di bilemedim
Canım çok geçmiş olsun
Kürtajdan sonra kontrole gittiğim doktor bana gebyfoll diye bi folik asit önermişti, içinde balık yağı falan da var, bi araştır istersen.

Ben regl oldum kuzu bu ay ara vericem tatildeyim eylülden sonra artık her şeyi eylüle bıraktık
Ah kuzucum gormemisim onu, ara verme de cok ustune dusmeden dene sana tavsiyem ara verme niyetindeysen. Olucak eminim, guzel dileklerimi dualarimi iletiyorum insallah guzel haberler gelecek, mis gibi tatilin tadini cikar kafani bosaltmaya calis biliyorum bazen zor ama

Ayyyy yapalım tabi kiii 14ü sabah buradayız öyleyse git gide kalabalıklaşıyoruzzz ne güzel oldu

Ya bence çok erken canım sen bilirsin de

Ya bence çok erken canım sen bilirsin de
Biliyorum canım geçen ay da her gün test yapsam mı diye uyanıp amaan deyip vazgeçtim:)) Az önce ovulasyon testi yaptım ama bu sağ kasık ağrısı tekrar yumurtlama filan oluyor da ondan mı diye çok silik çıktı. Neyse ki yumurtlama değilmiş dün memleketime geldim eşim de yok değerlendiremeyecektim:))

Ayyyyyyy gelmiiiiişşş çoook sevindiiim Allahım sağlıkla ilerletsiiinnnn
Hayırlı olsun kuzummm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…