2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

Bu testlerde bi anormallik var kesin
Stajyerler mi bakıyor nedir malum staj dönemi
Ay bilemedim. Yapılan Laboratuvar da farklı. Ve bu da değişkenlik göstermesine sebep oluyormuş. Bakalım doktor ne diyecek ya çatlıycam meraktan

Keşke benimki de bu kadar ilgili olsa, önümüzdeki ay sorun onda çıkarsa burnundan getiricem bugünleri
Ahahah yaa aklıma geldi.
Benim ikinci evliliğim eşimin ilk
Çocuk yapmaya karar verdik 2 3 ay olmayınca ben dedim ki bende sorun yoktur olum benim bebem var sonuçta neyse eşim gitti sperm testi verdi gayet sağlam maşallah
Sonra ben gittim benim hormonlar Allaaah eşim diyor ki eşim olmasan ağır konuşurdum

Bende zaten pcos var ama 8 9 aydır ilaçla düzenli adet görüyorum çoğu ay yumurtlama da gördüm artık ondan şüpheleniyorum. Doktor yaşın genç diyor ama eşim 32 yaşında. 30dan sonra sperm kalitesi %32 azalıyormuş. Nenelerimiz gibi erkenden yapmak lazımdı bu çocuk işini

Nasip olunca herşey hikaye aslında

Sizinki daha buyuk o zaman benim son regli tarihim 3 temmuzdu insallah geldiginizde direkt kalp atisini duyarsiniz
benim dongum 34-35 gundu o yuzden ayni da olabiliriz sizinki 5 hafta cunku suan di mi kese goruntusu olcusu <3 ayy insallah ya cok heyecanliyim simdiden insallah guzel haberler ala ala ilerleyim beraberr

benim dongum 34-35 gundu o yuzden ayni da olabiliriz sizinki 5 hafta cunku suan di mi kese goruntusu olcusu <3 ayy insallah ya cok heyecanliyim simdiden insallah guzel haberler ala ala ilerleyim beraberr
Hislerime güvenerek yazıyorum sen hamilesin ay heyecan katmayım ama ne bileyim öyle geldi. Yarın öğreniciik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…