2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

Ay canım ben size yazdıktan sonra çok yoğun şeffaf uzayan akıntım oldu. Yumurtlamadır diye değerlendirdik işte. Bugün kesildi akıntı.Sendeki gibi benimde kasıklara ara ara sancı vuruyor ve regl ağrısı gibi ağrı yaşıyorum zaten bat yakın her şey olabilir yani

Aa şeffaf uzayan akıntıysa ikinci yumurtlama olabilir o zaman bat ne zamandı ki senin canım listeye baktım göremedim

Puxhu cuum ilk sayfadaki tablonun bat tarihine göre sıralı olmasını istesem çok mu şey istemiş olurum acaba?

Aa şeffaf uzayan akıntıysa ikinci yumurtlama olabilir o zaman bat ne zamandı ki senin canım listeye baktım göremedim
Evet olabilir canım ilk yumurtlamada o kadar akıntım olmamıştı çok şaşırdım.
Bat:14haziran aaa Puxhu beni yazmayı gözden kaçırmış demek ki gör Puxhu gör bunları fkfkfk

Evet olabilir canım ilk yumurtlamada o kadar akıntım olmamıştı çok şaşırdım.
Bat:14haziran aaa Puxhu beni yazmayı gözden kaçırmış demek ki gör Puxhu gör bunları fkfkfk
5 günün kalmış yarın 4 kalıyor test yapsan çıkar aslında Ama yumurtlaman daha dün olduysa mesela o zaman daha 13 günün var

Annemin dayısı 65 yaşında tutturduysa bence biz de basarabiliriz

Ben daha yeni başlıyorum hadi bekliyoruz güzel belirtiler

Hellöööö canlarım. Ne durumdasınız. Lorelailai beezuus test yapıp bi şenlendirseniz mi artık buraları
Hoş geldin canımm pazartesiye kadar olmazsam test yapacağım

Çok garip bir test aldım kızlar bilen var mı bunu Days Comfort diye eczaneden Predictor sordum 300 küsür dedi zaten adet gecikti varsa hepsi çıkarır diye düşündüm
Bir de şunu düşündüm ben 23’ünde pik gördüm. Yani zamanında yumurtlama oldu aslında. Gebelik yoksa neden geciksin ki? Daha önce geciktiğinde akıntım geç başlıyordu mesela anlıyordum adetimin gecikeceğini ama bir yandan da adet gecikmesi dışında sıfır belirti ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…