2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

Evet kalp atışı için 26sında çağırdı doktorum
Ay masallah ben de burdaki ebe merkezini arayip randevu aldim simdiden ne olur ne olmaz diye olumsuzsa iptal ederim yer olmaz diye simdiden aliyim dedim Turkiyeye gelmeden, o da 26sina randevu verdi oncesi cok erken olur diye insallah olumludur hersey de ben de giderim ve hem kese hem kalp atisi gorurum sizinki gibiii

Kızlar ya ilişkinin bugün 7. Günü , adete de 7 gün var. Bu erken test predictor early yapsam beni paklar mı ? Yaş 38 olunca vallahi duramaz oldum vücudum her ay bebek istiyi:)))
ben de aynı durumdayım. Yapınca çıkmaz yoktan yere moral bozulur diye yapmıyorum. çok çok aklını meşgul ediyorsa yap ama sonuç olumsuz olursa ciddiye alma

Olumsuz düsünmeyin, insallah yarin cift cizgiyi gorursunuz heyecanla sizin test yapmanizi bekliyoruz

Olumsuz düsünmeyin, insallah yarin cift cizgiyi gorursunuz heyecanla sizin test yapmanizi bekliyoruz
olumlu dusunuyorum ama bi yandan da hayal kirikligina ugrarim diye iste ihtimali goz onunde bulunduruyorum cok heyecanliyim ben deee insallah hemen etikleticem hepimizi yarin sabah cok tesekkur ederiiiim

Biraz moralin bozuldu gibi yaa
Evet bozuldu ama şok olduğum için yani. Bir de sonuçlara baktıkça 3 ayda Pcos olmam herhalde diye düşünüyorum.
Ayrıca Nisan ayında bakıldığında aynı gün bakılmış laboratuvarda ve normal çıkmış. Bu 2 gün beklemiş. Valla senin dediğine güldüm ama cidden kanımız yerde kaldığı için böyle olmuş olabilir mi

Bu testlerde bi anormallik var kesin
Stajyerler mi bakıyor nedir malum staj dönemi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…