2023 Temmuz Ayı Tüp Bebeğe Başlayıp İleriki Süreçte Dondurulmuş Transfer Olacaklar Gelin Konuşalım👼🏻🚼💜

Merhaba kızlar , cumartesi günü Opu olucam çook korkuyorum 😨 anesteziden de korkuyorum 😨 ne yapacağım bilmiyorum 🤷‍♀️
Öncelikle şimdiden geçmiş olsun inşallah güzel sonuçlar alırsınız 🤲🏻☺️ anesteziden hiç korkmayın siz ne olduğunu anlamadan işlem bitmiş ve uyanmış oluyorsunuz zaten 😄 sadece sonrasında biraz mide bulantısı yapabiliyor o kısmı sıkıntılı ☺️ ama korkulacak bir işlem değil rahat olun ☺️

Öncelikle şimdiden geçmiş olsun inşallah güzel sonuçlar alırsınız 🤲🏻☺️ anesteziden hiç korkmayın siz ne olduğunu anlamadan işlem bitmiş ve uyanmış oluyorsunuz zaten 😄 sadece sonrasında biraz mide bulantısı yapabiliyor o kısmı sıkıntılı ☺️ ama korkulacak bir işlem değil rahat olun ☺️
Çok sağolun 🙏 düşünmemeye çalışacağım, hemen olup bitsin diye dua edeceğim 🙏

Merhaba kızlar , cumartesi günü Opu olucam çook korkuyorum 😨 anesteziden de korkuyorum 😨 ne yapacağım bilmiyorum 🤷‍♀️
ben de ayni durumdaydim:) o gece hic uyumadim, sabah sakindim ama odaya girjnce beni bayiltmayin diye aglamakli oldum😊 ama tum bunlara hic gerek yokmus, cok basit bir islem damardan sakinlestirici gibi bisey veriyorlar, zaten bu sedasyon olarak geciyormus anestezi de degil, endoskopide falan uygulanan bu. yarim saat -40 dakikaya ayiliyorsun, ben iki ay once polip aldirdim onda da vermislerdi, ikisinde de ayilmada hicbir sorun yasamadim, hic almamis gibi oldum ne bulanti ne basdonmesi, icini ferah tut🌸

ben de ayni durumdaydim:) o gece hic uyumadim, sabah sakindim ama odaya girjnce beni bayiltmayin diye aglamakli oldum😊 ama tum bunlara hic gerek yokmus, cok basit bir islem damardan sakinlestirici gibi bisey veriyorlar, zaten bu sedasyon olarak geciyormus anestezi de degil, endoskopide falan uygulanan bu. yarim saat -40 dakikaya ayiliyorsun, ben iki ay once polip aldirdim onda da vermislerdi, ikisinde de ayilmada hicbir sorun yasamadim, hic almamis gibi oldum ne bulanti ne basdonmesi, icini ferah tut🌸
Yaklaştıkça daha da bir heyecan basıyor 😑 biran önce olup bitsin 🙏 kendimi sakinleştirmeye çalışıyorum 🤔

Kizlae bu lucrin igne hakkinda bilgisi olan varmi bana bugub doktorum verdi 22 temmuzda opu olmustum 4 agustosta regl olmustum reglimin 4.Gunu ginera basladik doktorumun hesabina gore 27 agustosta reglim gelcekti ve transfer planim baslicakti maalesef 10gun once reglim geldi 16 agutosta lekelenme şeklinde kanama yasadim bugun de bana lucrin igne ve baska bir dogum kontrol hapi verdi lucrin igneden kac gun sonra regl gelir bilginiz varmi 4 eylulde lucrin ignenle gel burfa yapacagiz dedi
Ben 8 agustosta lucrın oldum dun adet oldum yani 9 gun sonra

Arkadaşlar selam, bugün rahim kalınlığı için doktor kontrolüm vardı. Aldığımız onca ilaçlar, rahim kalınlaşması falan derken bir adet polip oluşmuş. Doktorum engel teşkil etmediğini, embriyoları yerleştirmeyi planladığı yer ile alakalı bir yerde olmadığını söyledi. Doktoruma çok güveniyorum ama benim endişelerim var bu konuda. Görüşlerinizi merak ettim. Benim gibi olup da pozitif sonuç alan oldu mu?

Bakalim benim nasil olcak kuzum bide dogum kontrol hapida baslicam 1gun sonra oda 21 gun 16.Gunde lucrin olcakmış karindanmi yapiliyor oda
Dogum kontrol hapida bu ilk kez kullancam bu haptan

Eklentiler

• IMG20230817111730.jpg
    IMG20230817111730.jpg
    117,9 KB · Görüntüleme: 27
Bu hap dogum kontrolden cok rahimde hormonların seviyesini artırmak icin kullanılıyo lucrin evet göbekten yapılıyor canım ben histeroskopi oldugumda da bu haptan içmiştim yarın rahim kalınlıgımı ölctürüp duruma göre esrrofem başlıcam bende
Ben ginera kullandim yumurtalarim baskilanmamisti canim o yüzden hapi verdi doktorum yumurtlamamam gerekiyormua transfer edilcegi icin oyle dedi

X