2023 Temmuz Ayı Tüp Bebeğe Başlayıp İleriki Süreçte Dondurulmuş Transfer Olacaklar Gelin Konuşalım👼🏻🚼💜

Ahh canımm çook güzel Rabbim gönlüne göre versin inşAllah ikiside sıkı sıkı tutunsun

Estağfurullah ben 1 ağustosta oldum transfer günü sayılmıyor evet sizin 7.gün oluyor aklınızda kalacağına uygunsanız acilden kan testi vermeniz en iyisi

Kızlar benim embriyolarim beşinci günü göremedi... Kalan iki embriyom bugün gelişimlerini durdurmuş... Şans sizinle olsun
Canım üzülme diyemem ama bundan sonraki süreçte beslenme düzenini değiştir yumurta kalitesini arttırıcı besinler tüket
pes etme lütfen evet bu yol biraz meşakkatli ama sonunu Rabbim inşallah hepimizin güzel eylesin

Merhaba , hayırlı olsun :) bende sizin gibiyim neredeyse :) eş faktörüyle başlayıp çikolata kisti ve tıkanık bir tüpüm olduğunu öğrendim. çikolata kisti Amh değerimi düşürmüştü 1,14 lere 3-4 aydır takviye kullanıyorum çok şükür doktorum yumurtaların iyi gözüküyor dedi bu kadar kiste rağmen:) hayırlı olsun tekrardan süreciniz, Allah utandırmasın:))

Siz şuan hangi aşamadasınız peki opu oldu mu ya da ne zamn olacak
Bende de çok az kistin var ama problem değil yumurtaların çok iyi demişti doktorum
Ama hiç takviye kullanmadım sadece sürece başlamadan 1 ay önce pharma Supralife kullanmaya başladım.

Ben de eylülde olacağım lucrin vuruldunuz mu

Ben şuanda bütün testleri yaptım yarın randevum var adetin ikinci günü gel demişti doktor. Opu öncesi ilaçlara başlayacağım sanırım sonrasında opu olacak yeterli embriyo oluşursa embriyolar dondurulup benim kistler ve tüpün biri alınacak sonrası artık transfer süreci belki rahim dinlendirme :) yeterli embriyo oluşmaz ise zaten bir kere daha yumurta toplanıp embriyo oluşturulacak dendi :) yarın bazı şeyler netleşir :))

Hadi bakalım inşallah sonucunuz güzel olsun. Hangi merkez ve doktorunuz kim acaba

Ben 12’sinde transfer oldum 6.gün dayanamayıp evde 2 test yaptım pozitifti.7.gün kan verdim 110,67’ydi dr.çok erken henüz 10.günü bekle dedi ben duramadım 2gün sonrası 220’lerdeydi ve şu an

Arkadaşlar iyi akşamlar rabbim hepinizin kucağını dolu etsin inşallah ben Allah nasip ederse Şubat annesi olucam darısı sizlerin başına. Instagram da bı site var şifa hanım diye normalde tanıdığım değil ama yumurta ve sperm kalitesi artırıcı macunlar satıyor ben ablama aldım onunda ilk bebeği tüp bebek 10 yaşında sonra hiç bı sorun olmadığı halde yine hamilelik olmadı bakalım bunu deniyoruz ablama adet düzenlemek için falan dedim üzülmesin diye belki sizede faydası olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…