2023 Temmuz Ayı Tüp Bebeğe Başlayıp İleriki Süreçte Dondurulmuş Transfer Olacaklar Gelin Konuşalım👼🏻🚼💜

Merhaba kızlar benimde 14 temmuzda yumurta toplama oldu 25 yumurta toplandı 15 i dolu çıktı ve şimdi 4 tanede donmuş bebişim var
14 ağustosta transfer olacağım
Siz neler yaptınız transfere yakın ve transferden sonra benimle paylaşır mısızınz

Size neden 2 adet dönemi bekleyin dendi
Benimde hem pcos var hemde eşimden kaynaklı sorun. Benden 25 yumurta toplandı 5. Güne 4 tane embriyom kaldı.
Sadece 1 adet dönemi bekledim ve 14 ağustosta transfer olacağım . Siz daha önce aşılama vs olduğunuz için mi 2 ay bekleme verdi acaba doktorunuz

Nerede tedavi oluyorsun canımm? Bende de pko var 14 yumurta toplandı.Benimde 4 embriyom var
Bende muhtemelen eylülde transfer olacağım

Bursa Acıbadem hastanesi
Şahin beyde tedavi görüyorum
Siz nerede tedavi görüyorsunuz

Aslında bende çok az pcos olduğunu söylemişti doktorum(hatta bugüne kadar pcos belirtileri hiç yaşamadım) ama ona rağmen 25 yumurta toplandı ve 15i dolu çıktı
Sizinde eşiminizle alakalı problem var mıydı? O yüzden mi 4 tane kaldı
Transferi beklemek çok zormuş ya benm için opuya kadar olan süreç çok hızlı geçmişti ama transfer günü bir türlü gelmek bilmiyor nedense

Kayseri Acıbadem Hastanesi Mustafa Taş’a gidiyorum
14 yumurtanın 11’i olgun çıkmıştı.
Aslında bende senin gibiyim adetler düzenli kilo yok tüylenme yok hormonlar normal ama sadece AMH 6.7 ultrason da çok fazla yumurta görüldüğü için pkosun dediler
Eş faktöründe sıkıntı yok bizde
Bende şuan eylül ayına ışınlanmak istiyorum anlıyorum seni

Aa sizde acıbademcisinizi
Eş faktörü olmamasına çok sevindim.
Bizde asıl eşim için başlamıştık bu tedaviye ama pko da çıktı işin içine
Hatta ben opudan sonra 5 6 gün çok şişlik,halsizilik ve ağrı hissettim. Sizin opudan sonra şişlik vs oldu mu peki
İnşallah ışınlanmak isteyeceğimiz günler çok olur
Transfer günü
Test günü
Kese görme
Kalp atışı
.
.
.
Ve en önemlisi kucağımıza aldığımız günü görmek hepimize nasip olur inşallah

Aminn Sonu güzel olsunnn inşAllah
Opudan sonra ağrım çok oldu.Ben hastanede çalışıyorum rapor aldım o kadar enerjisiz halsizdim ki şişkinlik oldu geçti yumurta sayımız fazla olduğu için canım
Ne güzel sıralamışın hepsi de nasip olsunn aminnnn

Canım senin kaçıncı denemendi.Doktorun çift transferi neye göre yapmıştı
Benim ilk denemem ben transfere kadar bilmiyordum tek mi çift mi olacağı transferde embriyolog embriyoların durumunu ve çift transfer edeceklerini söyledi ben zaten çift isteyecektim o kadar emek veriyoruz olasılk biraz artsın diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…