2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Bende hiçbir belirti olmadı 8+4 te normal kontrolde öğrendim kalbinin durduğunu şok olmuştum. Bozukluk varsa duruyor dedi doktor ya da kan pıhtılaşması olduğu zaman. Ben kovid geçirmiştim öncesinde açıkçası kan pıhtılaşmasına bağladım. Kan gitmemiş büyük ihtimalle dediler patoloji sonucuna bakınca. Şuan çok yeni de olsa hamileyim doktorum hemen kan sulandırıcı iğne ve hap başladı. Yatarken sol tarafınıza dönerek yatmaya çalışın. O zaman kan akışı rahat oluyormuş. Rabbim kimseye göstermesin. Çok üzülüyor insan. İyiyi düşünün. Sağlıkla alacağız inşallah kucağımıza

Amin amin ya şafi...

Canim benim tesekkur ederim paylastigin icin. Bu sefer her sey yolunda olsun, saglikli bir gebelik gecir insallah. Hem doktorun ne guzel onlemini de almis senin icin, dedigin gibi iyiyi dusunelim

Elma kurusu baya iyi geliyor lifli olduğu için istersen dene elinde varsa
Elmanin yaşını çok yedim biraz iyi geliyor bana .Kurusunu hiç denememistim .Alıp deneyeceğim.insallah iyi gelir.Ayranda fayda ediyor bir iki saat geçiriyor benimkini sende ara ara tüket bi iyi gelir inşallah.

Kizlar saçım çok dökülüyor.Sizlerkide dökülüyor mu?İlk defa bu gebeligimde böyle bir şeyle karşılaştım.

Maşallah canım benim
benimde 6+1 de 5 mm dedi doktor bebek için
sen kaçtasın hafta olarak ?

Canım üzülme. Bebek için erken. Ben de 5+3 te gittim 4+6 haftalık göründü ultrasonda. Sadece keseyi gördüm. 2 hafta sonra bebek anca görülür dedi. Stres yapma.
İnşallah canım, iki hafta sonra bana da gel dedi doktor umarım görünür kalp atışı alınır çok şükür bir evladım variki de düşüğüm var o yüzden tedirginim

ben de aynı şeyi düşünüyorum dr en önemlisi 12 hafta dedi 12. hafta ense kalınlığı vs ölçülecekmiş yurt dışında da kadınlar 3-5 tane doğuruyor acaba çok düşünmek çok kontrol de olumlu bir sey olmayabilir mi? bazı ülkelerde doğumda kadar 4 kontrol var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…