2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Kızlar ben geldim bugün kalp atışını duyduk şükürler Olsun Çok muhteşem bi duygu 6mm miş daha yavrum aslında ikiz olacakmış ama kesenin biri boş tutunmamış olsun bu yavrum sağlıklı Olsun da Pheebs LeucotheaThemis M merve_eymen ve diğer güzeller

Eklentiler

• 64983F7B-037D-4475-87D3-5613611C8436.jpeg
    137,8 KB · Görüntüleme: 43
Kız sen kaçtasın şu an ?
Beni 5+4 ye çağırdı doktor
Görme şansım var mıdır kalp atışını?

Tebrik ederim maşallah sağlıkla büyüsün inşallah darısı bizlerin başına

Kızlar bir şey rica edicem sizden salı adete 2 gün kala betam 57idi bugün beklenen adet günü 95 çıktı, %60dan fazla ama 2 kat değil ya biraz canım sıkıldı benim için dua edermisiniz, sağlıkla güzellikle ilerlesin gebeliğim keseyi kalbi hepsini sırayla güzelce görelim amin hepimiz için amin

Kizlar bir sey sorucam aslinda hic kotuyu dusunmek istemiyorum ama bu ara okuyorum, bu aniden bebegin kalp durmasinin bir nedeni var mi, ve ya bunu onceden anlayabilir miyiz? Ben yurtdisinda yasiyorum 6+5 ken gittim ilk doktora bir daha da 12. haftada cagirdi. Yani arada da kontrol icin baya fark var. Allah insallah hepimizin kucagina aldirsin yavrularimizi tum anneler icin hep dua ediyorum

Değerin gayet iyi. Daha erken. Bundan sonra 2 günd ebir değilde 4 , 5 gün bekleyip test yap. Benimde adet geçtikten 5 gün sonra 400 çıktı. Seninde bu değerler eyakın yükselir. Dua ederim , sende stres yapma lütfen. Rahat ol. Canını sıkma.

Ya çok teşekkür ederim dönüşünüz için böyle şeyler duymak içimi rahatlatıyor çok çok sağolun dualarınızı bekliyorum ben de size dua edeceğim hepimiz sağlıkla afiyetle evlatlarımızı kucaklarımıza alalım inşallah kızlar aminn

Bebek sağlıksızsa , bir sorunu varsa kromozomal ya da fatal fln oluyor kalp durması, düşük olmuyorsa muayene dışında anlaşılmaz. Kötüyü düşünmeyelim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…