2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
sağol canım tüpümü baglaticam.vaz geçtim bu dort oldu dış gebelikle.istemiyorum artık. allah olanlara omur versin insallah
Ya çok üzüldüm muayene oldun mu? Kesin mi? Hayirlisi bu demek, zaten 2 de yavrun varmis uzun omurleri olsun

Benim bu ilk gebeliğim daha önce kimyasal bile yaşamadım inşallah herşey yolunda gider ya ikimiz için de ilaca başladım inşallah ilaç korur keseyi. Doktora gittiğin gün sorun olsa kesin çıkardı canım demek ki bir sorun yok inşallah sorunsuz geçer hamileliğimiz

Bana doktor yasakladı canım ama endometriozis olduğum için ekstra özen göster dedi seni özellikle uyarmadıysa bence yaşayabilirsin ya da doktor kontrolüne kadar bekleyip orda sorabilirsin sen bilirsin

Kızlar ne durumdasınız duygusal fiziksel. Ben karman çorman oldum resmen mide bulantım oluyo baya Bi iştahsızlığım var çoook duygusalım kociş yandık başladı durduk yere ağlamaların diyo Bi yandan hak veriyorum Bi yandan kendimi tutamıyorum siz ne durumdasınız

Benimde baktığında aktif kanama alanım yoktu canım 3gün sonra rahimde kanama alanı çıktı ortaya bazen hemen görünmüyor eger leke gelmeye devam ederse git mutlaka

30 gündü son 2 dönemdir:) ya 2 temmuz ya 4 temmuz görünüyor doğum gerçekleşirse allahın izniyle. Benimde tam 10 du. :) demekki aynı ilerliyorlar gerçekten.
Tam 7haftalik dedi crl tam ne oluyor kağıtta altta crl: hadlock 10.0 mm yazıyor o herhalde... Sizde nedir durum? Birde adet döngün ortalama kaç gün

Çok geçmiş olsun.Reflü hamilelikte hiç çekilmiyor mecbur hafif beslenecegiz başka çare yok.Bu gün eistee içtim gene aynıyım.eniyisi hep uzak kalmak doğuma kadar.gecti zannediyorsun gene tekrarlıyor
Elma kurusu baya iyi geliyor lifli olduğu için istersen dene elinde varsa

Birini pazar diğerini salı yaptırmıştım.Bugun de sağlık ocağında yaptırmayı düşünüyorum.Icimi de bir korku aldi kimyasal olur mu yine diye
2 günde bir versen keşke en sağlıklı öyle anlaşılıyor nasıl ilerlediği betanın ilki kimyasal diye kötü düşünme pozitif düşün beyin ve Rahim birbiriyle bağlı iki organ inşallah güzel sonuçlar alırsın

Benim de gobegimde siskinlik var, goguslerde hassasiyet. Duygusal olarak pek bir degisim yok henuz

Ya çok üzüldüm muayene oldun mu? Kesin mi? Hayirlisi bu demek, zaten 2 de yavrun varmis uzun omurleri olsun
evet canım doktor rahim de bir sorun yada dış gebeliğe dair birşey göremedim dedi.10 gün içerisinde kendi kendine sonlanır dedi.betayıda takip etmeye gerek yok dedi.hayırlısı cnm

Bugun de sağlık ocağında verdim ne zamana çıkar kısmet artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…