2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Herkese merhaba kızlar bende temmuz annesiyim ,3 temmuz görülüyor doğum. Maalesef yazamiyorm okdr bulantım fazla ki kafamı kaldıramıyorum. Çok kotu geçiyor benim bu şekilde oluyor kalp atışını duyduk çok şükür yedi haftalık olmus ben bulantılar gecince aktiflesirim sanirm şuan çok zor... Gebeliği rahat geçenlere hayranım

Kızlar merhaba ben de bugün hastaneye gittim kanamam hafifledi çok şükür kesenin içindeki kanama geçmiş dışında hala var ama önemli olan bebeğimin kalp atışını duydum çok şükür
canım çok sevindim ben de dün duydum kanamayla kalan kan da gider miss gibi rahatlarsın bundan sonra

Kızlar kafama takıldı dün bana Dr aspirin verdi ama aspirin kan sulandırmazmı içmeli iyim bilemedim sizde de içen varmı

Merhaba kızlar bugün kontrolüm vardı daha ilk kontorolümdü adet tarihime göre 6+6 görünüyordu ama ultrasonda 6+3 dedi doktor ve herşey yolundaydı bebek kese çok şükür bir sorun çıkmadı. Henüz gebeliğimin ilk başlarındayken kadındoğum acile gitmem gerekti ve doktor benim artan hcg değerimi göz ardı edip hamile değilsin sen demişti günlerce ağlamıştım. Ama şuan çok şükür bebeğim benimle. Bu arada doktora bilerek bu haftaları bekledim kese ve bebeği görmek için dediğimde doktor bana sakın bir daha böyle yapma dış gebelik olsaydı senin için kötü sonuçlar olabilirdi yüzden gebeliğinizi farkettiğiniz an mutlaka bi kadın doğumcuya görünün süreci takip edin dedi. Arkadaşlar eğer benim gibi kese ve bebeği görmek için geç gitmeyi bekleyen varsa bu hataya siz düşmeyin gidin doktora

Çok teşekkürler bende onu bekliyordum. Geç gidecektim. Hemen randevu alacağım.

Çok sevindim herşeyin yolunda gitmesine benim doktorum da bugün çağırdı daha 4+5 te birşey görünmez ki diye kendi kendime kaygıya düşüyordum ki belki de senin dediğin sebepten ötürü görmek istedi. Teşekkür ederiz

Kızlaaarrr beni de alın aranızaaa yetiştiiiimmmm
canim istersen son adet tarihini yasini bide kacinci gebelik seni listeye ekliyim
Kızlar merhaba ben de bugün hastaneye gittim kanamam hafifledi çok şükür kesenin içindeki kanama geçmiş dışında hala var ama önemli olan bebeğimin kalp atışını duydum çok şükür
Gozun aydin canim ben daha kalp atisi duymadim haftaya randevu alacam

4 aylık hamileyken benim de dişim aniden çok şiddetli ağrıdi ve dişim acil kanal tedavisi dedi kadın doğum izin verdi ancak discim uyuşturucu iğne yapmadan kanal tedavisini yaptı çok ağrılı geçti ama dinlene dinlene uyguladı tedaviyi.bebegin çok ufak etkilesini istemem iğne yapmadan deneyelim çok zorlanirsan uyustururum demişti çok geçmiş olsun...

canim istersen son adet tarihini yasini bide kacinci gebelik seni listeye ekliyim

Gozun aydin canim ben daha kalp atisi duymadim haftaya randevu alacam
Çok sağ ol canım çok güzel bir histi gerçekten inşallah hayırlısıyla sen de duyarsın haftaya bu Arada artık beni de listeye ekleyebilir misin yaş 27 sat 1 Ekim ilk gebeliğim

Kızlarrr, bugün doktora gittim sat 25eyluldu doktor 7 haftalık dedi karın ultrason ile kalp atışlarını da duydun şükürler olsun
Ancak bir saat önce eve geldim ve baktım ki kahverengi bir leke gelmiş çamaşırıma... rahim bölgemde bir sızlama var neyin nesidir bu normal mi böyle bir leke çok endişelendim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…