2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Selam canım
Bende tekim ve elimden başka kimsem yok
Annesiz büyüdüm geçen sene babamı da kaybettim
İnşallah böyle geçer
Allah yaralarınızı sarsın evladınızla inşallah, sizi temmuz ya da ağustos topiğinden hatırlıyorum sanırım ben de vardım orda ama nasibimiz bu aydaymış

Kizlar merhaba tahmini doğum tarihim 26 temmuz hepimize hayırlı olsun inşallah.Ama benim bı sorum var bilen yanitlarsa çok sevinirim.Disim aniden sıkıntı çıkardı hiç birşeyi yoktu yada ben yok saniyordum.Doktor kanal tedavi dedi yapılması gerek hamileyken böyle şeyler yaşayan oldu mu

Listeye benide ekleyebilirsin
22 yaşındayım 2.çocuk sat 6 ekim

Kizlar merhaba tahmini doğum tarihim 26 temmuz hepimize hayırlı olsun inşallah.Ama benim bı sorum var bilen yanitlarsa çok sevinirim.Disim aniden sıkıntı çıkardı hiç birşeyi yoktu yada ben yok saniyordum.Doktor kanal tedavi dedi yapılması gerek hamileyken böyle şeyler yaşayan oldu mu?

Tatlım benim bir arkadaşım hamileyken dış tedavisi yaptırmıştı ama ilaçlar noktasında biraz kısıtlayıcı olmak zorunda kaldılar ve ağrısı oldu bir hayli. Çok detay bilmiyorum ama çok acil değilse bekleyebilirsin. Doktorun daha doğru bilgi verir

Kizlar bir şey diyeceğim.Dün misafirim geleceğinden dolayı biraz etraf temizleme falan dışarı derken ayakta çok durdum ama ara ara 5,10 dakika dinlendim.Belim çok ağrıdı buna rağmen.ı.O kadar yorulmuşum ki.aksam idrar sıkısmama zorla kalktım ama karnıma ağrı nasıl girip çıkıyor.Acaba sorun olur mu şimdi pek ağrım yok.Bebeğe bir şey olmasında sizdede böyle oluyor mu?

Merhaba hayırlı olsun şu an çok erken aslında ama hamilelikte dişler ve diş etlerinde sorun olabiliyor, ne kadar da kalsiyum takviyesi alırsak alalım eksik kalıyor heralde. Tedavileri 2.trimesterde yaptirmak lazim, dusuk ve erken dogum riskinden korunmak icin ama cok dayanilmayacak gibiyse yaptiracaksiniz artik

Kuzum cuma günü bana da aynı şey oldu, çok yorucu misafirler olmamasına rağmen epey yoruldum. Kasık ve bel ağrısı yaşadım. İlk trimesterde yorucu aktivitede bulunmamak lazım aslında, bir müddet ara vereceğim misafir işlerine

Bende öyleym canım hatta dişçiye gittim antibiyotik verdi o arada regl gecikmem vardı
Kullanmadan bi test yapim diyip o arada öğrendim gebeliğimi
Tabiki kullanamadım antibiyotiği
Kadın doğum doktoru şuan hiç bişey yapamayız çok ağrın olursa parol kullan dedi
3aydan sonra bakıcaz duruma dedi
Benimkide iltihaplı oldugu için direkt çektirmiyorum da

Geçmiş olsun hiç sorma ya nedense misafir kaldırıp indiremiyorum belim kırılacak.Benim korkum o kadar yorulmuşum ki akşam uyurken kaç kere idrarim gelmiş erteledim galiba en sonda bir ağrıyla uyandım karnımın agrisi kıvranıyorum resmen.Hep yorgunluk yüzünden oldu.Aklima takıldı bir şey olur mu diye canım sıkkın

Gecmis olsun canim ya doktora danış istersen,gebelikte de diş tedavileri yapılıyor diye biliyorum.Belki ilk 3 ay yaptırma diyebilir.

Doktora gittim bugün canım 8. Hafta bitene kadar bekleyeceğim bide kan verdim 2 gün olmuştu ilk değerim hatırlarsan 37ydi bugün 138 olmuş tekrar göstermedim doktora normalmi sence ?

Kizlar sizdede oluyormuş azıcık içim rahatladı iki gündür özellikle ayakta durunca yada çok yurursem hareket edersem akşam belimden bacaklarıma kadar ağrı vuruyor dinlenince geçiyor kasiklarim belim böyle ağrıması korkutuyor ama sizdede varmış normal demekki

Yok canım kötü birşey düşünme, rahimde bir oluşum var şu an zaten vücudumuz yorulmasak bile bu süreçten etkileniyor bir de yorulunca bunların yaşanması normal. İçini karartma

Yok canım kötü birşey düşünme, rahimde bir oluşum var şu an zaten vücudumuz yorulmasak bile bu süreçten etkileniyor bir de yorulunca bunların yaşanması normal. İçini karartma
Rabbım korusun.olumlu düşünürken olumsuz sonuç aldığım için. Bu sefer olumsuzluğa çok yoneliyorum Bir kalbini dinleseydim çok iyi olacakti bana iyi gelecekti.Ayin 28 ine daha cok var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…