2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Evet dogru haklisin Tesekkurler

Bakalim sanirim ilerleyecek gibi, şöyle bir 9.haftaya fln geleyim de netleşir. O zaman tecrübelerinden yararlanırım
Tamam canim ikiz duygusu cok guzel bi duygu bide tabiki cok zor ikizlerimden sonra tekrar ikiz duşunemiyorum bille insallah bu tektir

Merhaba Hanımlar inşallah herkesin gebeligi sağlıkla devam ederBenim daha çok yeni regl günüm bile yarin.Iki kese gözüken annelere bir sorum olacak.Benim hem sağ hem de sol bölgemde bir çekiştirme var gibi.Sizlerde de bu his oluştu mu?Oğluma hamileyken iki kese başlamıştık ama onda bel ağrısı çok fazlaydı

Merhaba, hayırlı olsun. Bende çekiştirme fln olmadı, hiç farklı bir hissiyatım da olmadı, sadece fazla şişkinliğim var göbeğimde. Regl tarihinden itibaren şişkin.

Merhaba, hayırlı olsun. Bende çekiştirme fln olmadı, hiç farklı bir hissiyatım da olmadı, sadece fazla şişkinliğim var göbeğimde. Regl tarihinden itibaren şişkin.
Şişkinlik bende de var şuan.Daha önce çok ağrım olduğu için iki günde bir beta baktirmistim.Beta 2 değil 4 katı artıyordu.7.haftada kayboldu biri gelismedigi için

Şişkinlik bende de var şuan.Daha önce çok ağrım olduğu için iki günde bir beta baktirmistim.Beta 2 değil 4 katı artıyordu.7.haftada kayboldu biri gelismedigi için
Ben hiç beta baktırmadım, onu bilemicem ama ctesi günü 5+0da keseler göründü, pazar günü kanamam oldu, bugün de keselerin geliştiği görüldü. Bakalım nolacak

Kızlar size birşey soracağım. Ben sadece sağ tarafımda batma hissi var, çekilme gibi. Muhtemelen sağdan yumurtladım genelde öyle hissediyorum çünkü. Şimdi de o tarafta batma hissedince acaba yetlesmeye mi çalışıyor diye düşündüm. Ne dersiniz?

Bende bu ay sol tarafimda agri hissettim yumurtlama doneminde sonrasinda da sol kasigimda agri oldu cogunlukta sagda da ara ara. Keseyi ararkende gobegimin sol tarafindan rahat gordu doktor. Olabilir

Bende bu ay sol tarafimda agri hissettim yumurtlama doneminde sonrasinda da sol kasigimda agri oldu cogunlukta sagda da ara ara. Keseyi ararkende gobegimin sol tarafindan rahat gordu doktor. Olabilir
Betanm veya haftan nasıldı canım kese göründüğünde?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…