2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Bende hatta ben 5+5 oldum gogus agrisi akinti baska bisey yok
Ya benim nedense adet olurken kendimi bildim bileli hiç göğüslerim ağrımaz şuan da öyle
Çok çişim geliyor afedersin onun dışında belirtim yok
Ve bu Alman sistemi insana gerçekten sabırı öğretiyor
Geçen hafta öğrendim gebe olduğumu daha haftaya salı kese görmeye ve kan vermeye çağırdılar
İnsanı böyle çok merakta bırakıyorlar uykum bile kaçıyor düşünmekten

Sağlıkla gelsin inşallah benim oğlumda pek bulantım olmadı ama bazı kişiler aylarca birşey yiyemiyor. Sağlıklı gelişsinler de gerisi önemli değil ferah tut içini
İnşallah canım ya
Bende isterim ki iyi geçsin çok bulantı olmasın ama yeterki keseyi kalp atışını göreyim rahatlayacağım

Haklisin valla yurt disinda cok daha yavas ilerliyo malesef ki. Ama sana sunu soyleyeyim haftaya ikinci randevuma gidicem kalp atisi duymaya duan keske ilk o randevu olsaydi diyorum stres oldum duycak miyim diye bilmesem daha iyiydi keseyi gorunce insan evet hamileyim diyo cunku beklentiye giriyo

Zaten aynen dediğin gibi strese soköaöak için çok geç çağırıyorlar
Ben yinede bugün kontrol amaçlı bir test daha yapmayı düşünüyorum ne dersiniz
Rahatlarım bence
Çünkü ben hep diyordum ben gebe kalırsam 0 belirti işe kalacağım gerçekten de şimdilik böyle oldu
Beklemekten bir hal oluyor insan

Valla icini rahatlatacaksa neden olmasin ama her idrarda her testte farklilik gosterebiliyo onu baz alarak dusunme. Ben iki defa kayip yasadim ikisinde de baya belirtim vardi bunda 0 belirti hatta agirlikli spor yapiyodum adetime 4 5 gun vardi eh kontrol etmis olayim dedim negatif bekliyodum testin basinda bile beklemedim bi baktim cift cizgi soka girdim cidden hic belirtim yoktu halada az buz iste akinti gogus agrisi cok su ictigim icin idrari anlamiyorum ara sira bas donmesi falan. Galiba oncekilerden dolayi betaya adapte olsu vucudum

Ya öyle mi
Bana dontorum demisti ki bir pozitif yeter
Pozitif pozitiftir diye
Yani kendimi strese de sokmak istemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…