2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243

Ben 6+1 aşırı midem bulanmaya başladı ama kusmuyorum kusamıyorum
Bende cok kotu oluyorum bende bulanti zaten vardi kusmada eklendi tam rahatsiz oldum iyice bende prilam ilac kullanmaya baslacam doktora sorup

Canım benim yaklaşık iki haftadır kanamam var parlak kırmızı gördüğüm günde oldu hiç korkma sakinliğini koru ve bir hastaneye git tedbir almış olursun
Su an kac haftadasin? Pazar gunu acile gitmek istemiyorum hic, o yuzden beklicem biraz, artarsa doktorumu arayip cagiririm olmazsa yarin sabahtan gidecegim

Yok canım geç döllenme de olsa haftasına yetişiyor zamanla karnındayken merak etme

Bende 6+3 üm bende de aynı durum söz konusu özellikle geceleri. Çok bulantım oluyor ama kusamıyorum ve uykuya dalamıyorum sürekli kötü rüyalar görüyorum
Ben de maalesef gece ve sabahları rüyalar da var önceden çok rüya görürdüm şimdi iyice arttı kötüleşti.

Bence durumunu sen daha iyi bilirsin ama doktora gitsen olmaz mı ne olduğunu anlarsın diğer kese düşüyorsa da öğrenirsin

Su an kac haftadasin? Pazar gunu acile gitmek istemiyorum hic, o yuzden beklicem biraz, artarsa doktorumu arayip cagiririm olmazsa yarin sabahtan gidecegim
6+1 deyim bugün yarına az kaldı zaten sakin kalmak çok önemli sırt üstü yat dinlen kendi kendine alabileceğin tek tedbir sırt üstü uzanmak inşallah devamı gelmez

Selam 16 haftalıkken anhidroamnios nedeniyle gebelik sonlandırma, 9 haftalıkken kalp durması ve son olarak beta hcgnin düzensiz yükselmesiyle (60-90-120) ne olduğunu anlayamadığım kürtajdan sonra vardır bir hayır diyerek 4. gebeliğimle buradayım.
Genetik testlerinde bi şey çıkmadı. arkuat uterus varlığı nedeniyle yazın histeroskopi oldum. sonrasında hsg çektirdim. her şey normal çıktı. Geçen ay femara ve ovitrelle kullandım ama cık, olmadı.
Bu ay hemen gebelik testi yapmayacaktım. BAT'tan 2-3 gün sonra yapmayı planlıyodum ki düşük beta hcg kafamı bulandırmasın bi anda 2-3 binleri görmek istiyodum. BAT günü hafif regl ağrısı olması üzerine amaaan deyip bi gebelik testi yaptım ve silik çizgi gördüm. sabahına bi daha yapıp daha net bir çizgi gördüm. bunun üzerine kanda beta hcg 229 çıktı (çarşamba günü) 2 gün sonra kan verdiğimde ise 573 çıktı (cuma günü).
Dr a gittim daha 4 haftalık olduğu için bi şey görünmedi. ara sıra regl ağrısı hissettiğimi söylediğim için progestan kullanmamı önerdi. sabah akşam fitil olarak kullanıyorum. salı günü tekrar kontrole gidicem. herkese başarılar ve hayırlısı diliyorum.

Umarim bu sefer saglikli bir hamileliktir

Kızlar merhaba 4 haftalık hamileyim hamileliğimi adetten 5 gün önce kanamayla öğtirendim beta 52 2 günsonra 96 oldu. Ama şu an batma var böyle vajinam sızlıyo sizde oluyormu şu an kanamam yok

Tesekkurler insallah Senin kanamalarin normal miymis? Bebegi gordun mu?
Yok maalesef daha bebeği göremedik çarşamba gideceğim. Bebek görünmediği için yorum yapamadı doktor büyütmesini bekleyeceğiz dedi. İlginç olan benim hem kese içinde hem kese dışında kanamam var

Yok maalesef daha bebeği göremedik çarşamba gideceğim. Bebek görünmediği için yorum yapamadı doktor büyütmesini bekleyeceğiz dedi. İlginç olan benim hem kese içinde hem kese dışında kanamam var
Kese icinde ve disinda kanama oldugunu ultrasonda goruyorlar mi? Carsamba gorursun umarim bebegi. Benim adet tarihimden 5 gun once pembe kahverengi lekelenmeler basladi.Onlar normaldi aslinda hic takmamistim. Kirmizi olunca risk tabii. Bir de yasin kac? Ben 37 yasindayim, yastan mi acaba, rahim duvari da inceliyor

6+1 deyim bugün yarına az kaldı zaten sakin kalmak çok önemli sırt üstü yat dinlen kendi kendine alabileceğin tek tedbir sırt üstü uzanmak inşallah devamı gelmez
Bende aynı durumdayım uzanıyorum bebeğim için yarın aynı şekilde doktoruma gidicem bakalım bizi neler bekliyor. Kesinlikle sakin kalmak önemli

İnşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız yavrunuzu

Evet ultrasonda göründü. Yaşım 27 ilk kahverengi leke ile başladı. O zaman içerde kanama yoktu yerleşme zannettik geçen pazar pıhtılı kanamam oldu. O gün de içerde kanama yoktu. Çarşamba gözüktü içerdeki kanamalar. Şimdi sakin kalmayı öğrendim doktor bebeğin sağlıklıysa her türlü tutunacak dedi sabırla bekliyorum.

Bende aynı durumdayım uzanıyorum bebeğim için yarın aynı şekilde doktoruma gidicem bakalım bizi neler bekliyor. Kesinlikle sakin kalmak önemli
Geçtiğimiz perşembeden beri yatıyorum sadece tuvalete kalkıyorum. Yatmaktan belim ağrıdı artık ama sabır yapacak bir şey yok rabbim sağlıcakla kucağımıza almak nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…