2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Devleti araştırdım ben o bebekten su alınandan yapıyorlarmış fetali daha yapıyorlarmış ama üstünden 6 ay geçti belki başlamıştır devlette tabi ben ilk duyduğumda geceleri bile kalkıp ağladım ama doktorum bana dawn olmaz herşeyi normal 2lü testin anormal çıkmış dedi ama ben genede yaptırdım dediğin gibi 9 ay değilde zaten detaylı ultrasona hepsi çıkıyor ama beklemek bende istemedim sonra çevremdeki 30 yaş üstü hamilelerin hepsinde riskli çıktığını öğrendim bu seferde eğer doktorum ense ve burnu iyi derse yaptırmam çünki o 2 li test kesin değil olasılık testi oda 30 yaş üstüysen direk riskli çıkıyormuş
Evet canım doğru diyorsun şuan kaçıncı haftadasın ki 12 de yapılıyor demi 2 li tarama diğeri de 16 17 miydi acaba 4 lü?

Ben bide 30 yaş üstü var grubumuzda korkmasın diye yazdım şimdi herşwyde evhamlıyız ya 😊ama arkadaşına gençken çıktıysa yaptırması iyi olmuş ama o karından sıvı alma olayına çok riskli diyolar düşüğe sebep veriyor diye onu devlette ücretsiz yapıyorlardı ama benim kanamalı bir hamileliğim vardı riske atamadım o zaman
Ayy benimde kanamalı kanama 3. Ayda durmuş muydu acaba bide ben oksapar kullanıyorum kan sulandırıcı o mu tetikliyor diye korkuyorum da 1 kanama alanım vardı 2 3 tane daha var küçük küçük dedi bugün

Canım bebek şükür iyiydi bugün ama kanama alanlarım fazlalaşmıl ama hepsi küçük küçük dedi 3 4 yerde gösterdi vak nurlar da hep kanama alanı var diye
Küçükse korkma canım. Yok olur inşallah. 🙏🙏 Ben de bugün toplantıya gittim okula ağrımvar şimdi olacağın önüne geçilmez diyoruö düşünmüyorum artık. Rabbim hayırlısını versin.

Merhaba kızlar ben şimdi doktordan çıktım karından kese göründü ama bebek hala yok neden görünmüyor 6 haftalık ta görünmesi gerekmezmiydi canım sıkıldı :KK43: 2 hafta nasıl geçicek bilmiyorum var mı yok mu kafamı kurcalıcak hep.
Vajinal bakmadı mi canım benimde karından görünmüyordu vajinadan bakınca gordu

Canım bebek şükür iyiydi bugün ama kanama alanlarım fazlalaşmıl ama hepsi küçük küçük dedi 3 4 yerde gösterdi vak nurlar da hep kanama alanı var diye
Canım sende pıhtılaşmanin hangileri vardı oksafari kesemiyor değil mi doktor

Küçükse korkma canım. Yok olur inşallah. 🙏🙏 Ben de bugün toplantıya gittim okula ağrımvar şimdi olacağın önüne geçilmez diyoruö düşünmüyorum artık. Rabbim hayırlısını versin.
Canım inşallah iyi olursun sende bende diğer arkadaşlar da şu kanama alanımız biter inşallah huzurlu bi şekilde devam eder gebeliğimiz.

X