2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Bende simdi geldim dokyordan bi on gun daha rapor verdibide bulantim cok diye prilam dr diye bi ilac verdi
Bana da onu verdi. Bazen iyi geliyor bazen etkisini göremiyorum ben. İyi geldiğinde de hafif bulantım oluyor ama hiç kusmuyorum sırf bulantı ve öğürme var alıştım gibi artık..

Kızlar ben de bugün doktora gittim çok şükür bir sorun yokmuş progestanı günde 2den 1e düşürdü bu arada nasıl oldu anlamadım ama 2 kilo vermişim doğru düzgün kusmadan 2 kilo verdiğimi görünce 9 günde mide bulantısı ilacı vermek istedi ama ben gerek yok diyip istemedim sizce bı dahaki kontrolde de zayıflamış olursam ilacı alıyım mı

Aaaa yumurta mı olmuş sizde suan tekrar hamile bile kalabilirsiniz o zaman.. doktorlar hamilelik sonrası korunmasız İlişki yapmayın diyordu demek bu yüzden

Ben de 2 kilo verdim canım hiçbir şey yiyemeyince kullandım bulantı ilacını çok şükür iki gündür daha iyiyim gözüm açıldı mahvolmuştum bulantıdan Öğürmekten

Aaaa yumurta mı olmuş sizde suan tekrar hamile bile kalabilirsiniz o zaman.. doktorlar hamilelik sonrası korunmasız İlişki yapmayın diyordu demek bu yüzden
Benim ki tüp bebek baştan beri yumurta sayısının çok olması problem.bize tedavi başından beri ilişki yasak.
Tedavi sırasında kullanılan ilaçlar yumurta toplama sonrası da etki gösterip yunurtalari büyütmüş
Tekrar hamile kalabilme kısmına da şöyle diyeyim zaten hamile değilken bile yillarca hamile kalmadım şimdi hiç kalamam

Canım banada verdi ama başlamadım senin gibi yiyemiyorsan başla tabi ben hafif şeylerden yemeye calisiyorum

Ben de 2 kilo verdim canım hiçbir şey yiyemeyince kullandım bulantı ilacını çok şükür iki gündür daha iyiyim gözüm açıldı mahvolmuştum bulantıdan Öğürmekten
Ya bende öyle aşırı bir bulantı falan da yok iştahsızlık var kusmam nadir oluyo çok sık olmuyo yani benim günlük hayatımı çok etkilemiyo normalde de ülserim falan var zaten benim normalde de böyleyim doktor vermek istedi ben hayır dedim şimdi de acaba yanlış mı yaptım diye endişe ettim ama bişey olmaz heralde o kadardan ya bence herkes ilk dönem kilo veriyo bizim gibi

Amiin. Evet keyif almaya bakalım. Allah bize her şey için güç vericek merak etmeyin ne zaman isterseniz de burada hep birlikte dertleşebiliriz
Çok teşekkür ederim Ben kendimi bazen gerçekten yalnız hissediyorum yani eşim de teselli eder hep sağolsun ama yine hep bi yanım eksik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…