2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
İnşallah herşey yoluna girecek ya hepimizin bu derdi bitecek benim de yarın kontrolüm var inşallah güzel şeyler söyler dün gece ilk defa rüyamda gördüm bebeğimi kız olcakmıs onun haberini aliyoduk sabah geldi bı arkadaşım da dedi ki dün gece rüya gördün mü dün geceyle bu gece görülen rüyalar gerçek olabilirmis dedi hiç bilmeden galiba kızım olcak benim
Ben inanırım rüyalara ya. Ben de kızımda görmüş öpüp koklamistim ismini de duymuştum.
Geçenlerde de bunu da gördüm öptüm kokladim ismini cismini herbiseyini gördüm:) hayırlısı olsun bakalım.

Merhaba bana cevap verirseniz çok sevinirim ben de düşük yapıyorum çok aşırı sancım var sizin düşük sürecini nasıldı kaç haftalıktı lütfen bana yazar mısınız böyle sancılı bir süreç miydi kolaylaştırmak adına ne yaptınız
Düşük kolaylaştırmak diye bişey yok ağrınız olacaktır , ağrı kesici kullanmayın ki kanama kesilmesin içinizin temizlenmesi gerek.hatta doktor bunun için ekstra rahim kastirici ilaçlar verir böylece kürtaja gerek kalmaz.moralinizi yüksek tutun demekki hamile kalabiliyorsunuz bu çok iyi birşey.dinlenin ve sağlıklı beslenin

Kızlar ya birşey soracağım göğüslerinizde hassasiyet oluştu mu benim çok var dokunamıyorum bile çok acıyor
Nerdeyse öğrenmeden önceden beri var hele sabah kalktigimda sanki gece uçlarını çekmişim gibi ağrıyla uyanıyorum daha çok alt koltuk altına doğru inanılmaz. Bazen hafifliyor ama bazen felaket. Dolgunlukta oldu bende. Hormonlarla alakalı sanırım.

Nerdeyse öğrenmeden önceden beri var hele sabah kalktigimda sanki gece uçlarını çekmişim gibi ağrıyla uyanıyorum daha çok alt koltuk altına doğru inanılmaz. Bazen hafifliyor ama bazen felaket. Dolgunlukta oldu bende. Hormonlarla alakalı sanırım.
Bende de dolgunluk oldu çok acıyor yaa

Kızlar doktor her ihtimale karşı progestan dedi 2 kutu yazmış en ufak lekelenmesi olan doktora gitsin Muhakkak ne olur ne olmaz

Kızlar bugün çok duygusalım ağlıyorum
Bebeği de üzmek istemiyorum ama elimde değil
Nedenini bilmiyorum ama çok duygusalım
Gerçekten bütün gün yataktan çıkmadım
Sanırım yine depresyonlarım başladı 😓😓
Bana lütfen moral veren kimsem yok eşim ve allahtan başka

Kızlar bugün çok duygusalım ağlıyorum
Bebeği de üzmek istemiyorum ama elimde değil
Nedenini bilmiyorum ama çok duygusalım
Gerçekten bütün gün yataktan çıkmadım
Sanırım yine depresyonlarım başladı 😓😓
Bana lütfen moral veren kimsem yok eşim ve allahtan başka
Hormonlardan dolayımi böylesin yoksa birşey mi oldu seni uzucek.

Benim annem bana yıllarca annelik yapmadı
Bugün aradı ve açmadım o kadar zaman geçti tabikide çok kırgınım
Çok üzüldüm 💐 ama yapacak bir şey yok umarım ben hakkıyla bir anne olurum 🥹
Üzülme sen ne kadar uzulursen bebeğinde okadar üzülür sitres yapma bebeğe yansimasin kendine gel toparlan eşinle vakit geçir muhabbet et 🤗

Benimde annem ben 8 aylıkken beni babama bırakıp gitmiş anne çocuk ilişkisi nasıl olur hiç bilmiyorum ama ben inanıyorum çok güzel bir anne olacağım

Gerçekten çok güçlü bir inanım yani ben öyle düşünüyorum en azından ..
mesleğimi seviyorum gerçekten hergün başka bir hikaye duymak çok güzel ve bazen de etkileyici
Ama annelik çok kutsal
Keşke bende başkaları gibi annemle serbestçe o anda konuşabilseydim 😓çok zoruma gitti
Toparlanmaya çalışacağım inşallah
Bebeğim iyi olsun da
Üzülme sen ne kadar uzulursen bebeğinde okadar üzülür sitres yapma bebeğe yansimasin kendine gel toparlan eşinle vakit geçir muhabbet et

Benimde annem ben 8 aylıkken beni babama bırakıp gitmiş anne çocuk ilişkisi nasıl olur hiç bilmiyorum ama ben inanıyorum çok güzel bir anne olacağım
Benzer senaryoyu bende yaşadım .. ah o içimdeki kırgınlık hiç sönmüyor nedense 😓gerçekten Allah hakkıyla annelik yapabilene versin 😓bide bunun üzerine babamı kaybettim toparlanmıştım da ne olduysa bugün çok kötü oldum
Kusura bakmayın sizi de doldurdum

Genelde kaçtıklarımızı en çok ihtiyacımız olan şeylerdir..
Sizi çok iyi anlıyorum ..
yüzleşmek, konuşmak belki de bazı defterleri kapatır belki buna ihtiyacınız vardır yine de bir düşünün 🙏🏻
Bebişiniz için güçlü olmalısınız ki zaten çok güçlüsünüz o da hissediyor bunu 💕

Genelde kaçtıklarımızı en çok ihtiyacımız olan şeylerdir..
Sizi çok iyi anlıyorum ..
yüzleşmek, konuşmak belki de bazı defterleri kapatır belki buna ihtiyacınız vardır yine de bir düşünün 🙏🏻
Bebişiniz için güçlü olmalısınız ki zaten çok güçlüsünüz o da hissediyor bunu 💕
Güzel sözleriniz için çok teşekkür ederim ☺️
En iyisi unutmak ama bazen mümkün degil 😓
Güçlü olmaya çalışıyorum en büyük odağım kalp atışını duysam rahatlarım ❤️İnşallah herkes sağlıkla mutlulukla kucağına alır 🙏en büyük dileğim o 💐

Çok içimden geldi yazmak istedim size. Her zaman ailemizden nasıl bir anne-baba olmamız gerektiğini öğrenmeyiz, bazen de bize nasıl bir anne-baba olmamamız gerektiğini öğretirler. Siz bunu öğrendiğiniz için çocuğunuza en güzel anneliği yaparsınız. Hele ki daha karnınızdayken bu kaygı oluşmaya başladıysa o çocuk çok şanslı bence. Böyle kötü hissetmeye başladığınızda hemen kafanızdan atmaya çalışın. Mesela bizim şu an yaşadığımız bu duyguyu tatmak isteyen o kadar çok insan var ki (Allahım isteyen herkese sağlıkla nasip etsin) bunu düşünün. Bu duyguyu yaşadığınız için şükredin, dualar edin, belki komik şeyler izleyin ve öyle atlatmaya çalışın.

Düşünün ki şu an miniklerimiz küçücükler ama büyümek için nasıl büyük bir gayret içindeler. Onlar bile böyle hayata tutunmaya çalışırken biz nasıl kendimizi salarız değil mi? Her şey çok güzel olucak, siz de çok güzel bir anne olacaksınız. Tadını çıkarmaya bakın❤️

X