2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Progestan dün gece ve bu sabah vajinal koydum koyduktan 15-20 dk içinde çok hafif bir sersemleme yaptı bende ama çok hafif mayıstırma gibi kana daha hızlı karışıyor alttan heralde
Ama lekelenmeyi kesti bugün hic gelmedi
Allahım sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin bebeklerimizi

Özelde uzman bir doktora gidiyorum ya tecrübeli bir kadın bence de olsa anlayacak tecrübesi var ama ne biliyim işte normalde olsa asla takmayacagım birseyken bu gebelikte çok takıyorum ister istemez. Geçen kontrolde o zaman neden oluyo dedim sebepsiz olabilir enfeksiyon kaynaklı olabilir az ve kahverengi olduğu sürece normal kabul ediyoruz bazı hamileler sağlıklı bir hamilelik geçirdiği halde 7 8 aya kadar lekelenme kanama yaşayabiliyorlar sen de muhtemelen onlar gibisin ilaç zaten destekleyecek bebeği senin yapman gereken kendini yormamak düzenli uykunu uyumak güzel beslenmek kendine iyi bakmak ve stres olmamak dedi stres kaynaklı da olabiliyo dedi. Öyle aşırı stresli bir dönemde de değilim ama genel olarak stresli bir insanım ondan da oluyo olabilir bir de ben endometriozis hastasıyım son evre. Benim aklımda hep o yüzden oluyo var ama o yüzden olmaz diyo

merhaba arkadaşlar ben de son adet tarihine göre bügün 7+5 im bugün beyaz akıntım çok fazla . böyle olan var mı normal midir
Ben de tam 7 haftalığım canım şu an eğer kahverengi akıntım olmazsa beyaz ve su gibi akıntım oluyo bence normal gebelikte akıntı artması. Hatta ben gebe oldugumu bilmeden doktora gitmiştim rutin kontrole doktor gebelik testi istedi gebelikten de olabilir değilsen fitil veririm dedi ben kan testi vermedim nasılsa değilim diye ilacı da kullanmadım onemsemeyip. O zaman kan testi versem erken öğrenecektim baya

Canım doktorun aslında ne güzel açıklamış benim kuzenim 9 ay leke gördü progestan kullandı çok şükür 2 tane çocuğu var şimdi inşallah darısı bizlere ve sadece ilkinde öyle oldu ilkini aşırı istiyordu bak. İkincide kaza kurşunu resmen spiral le hamile kaldı çocuğa hiç istemiyordu hiç heö kan pıhtılaşması vardı 7 haftaya kadar iğneyi kullanmıycam diye dayattığı ona rağmen onda ne kanaması oldu çocuğunda ne bir sıkıntı aslında sakınan göze çöp batar hesabı biz beynimizi ruhumuzu çok kasıyoruz rahat bırakmıyoruz belkide ondan böyle oluyor hamilelik yok gibi devam etsek belki biraz daha rahat edicez.

Gerçekten dediğin gibi sakınan göze batıyor umursamasak hic bisey olmayacak millet tarlada doğurup işe devam edermiş valla eskiden biz iki damla leke görünce ortalığı yıkıyoruz misal ben
Biraz da doktorla da ilgisi var sevecen şefkatli rahatlatan bir doktorla ilerlesek her şey daha güzel olur

ben en son 18 kasımda gittim bebeği görmedim henüz böyle olunca sürekli evham yapıyorum istemsiz.. teşekkürler cevabın için

Bu upuuuuuuzzzuuuun mesaja cevap vermeyeceğim güldüm geçiyorum. Ancak şunq cevap vermeliyim. Ailede ben hariç 20 torun var ya doktor ya sağlık çalışanı tüm ailem. Ülkemin sağlık sistemine dair bir şey demedim. Lütfen okuduklarımızı anlamak için kitap okumayı artıralım

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızlar ben şimdi geldim kontrolden. Bebek duruyor Rabbime şükürler olsun. Kanama alanım hala çok fazla. Kesenin altı üstü komple kanama alanı. İğneye devam. 10 gün daha tutunursa düşük riskin azalıcak dedi. 9 aralıkta tekrar çağırdı. Rabbim hepimize Şafi ismi hürmetine şifalar versin. Hepimİzi sevindirsin inşallah. Sizler de iyi ki varsınız.

Çok şükür canım nasıl güçlü bir bebişşş maşallah icini ferah tut işe gidip geliyor musun yorma kendini uzat ayaklarını yat Bugünler geçecek insallah çabucak

Maşaallah tam bir savaşçı bebek ve kazanacaksınız.
Kaç haftalık olmuş

Çok sevindim canım inşallah 9 Aralık'ta da güzel haberi alacaksın yine böyle ve inşallah bu süreçte kanama alanını da atacak vücudun Bebek büyüdükçe

Gozun aydın canım. Allah sana bagislasin yavrunu inşallah

Kizlar dün hafif hafif midem bulanıyor bugün ayakta durmak istemiyorum nasıl kötü agriyo yanıyor bulanıyor hemen bu kadar başlaması normal mi sizin nasıl basladi

Kizlar ya bir sey dicem ben bugün sanahtan beri rahmimde bisiyler hissediyorum bebegi hissediyor olamam sanırım bu haftada. Ama bisiylet oynuyo gibi sürekli hissediyorum yani. Sizde boyle bir sey varmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…