2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Günaydın kızlar. Nasılsınız? Benim dün geçmek bilmeyen kasık ağrım başladı. Sanki içimden bir şeyi söküp alıyorlar tam ortadan. Leke de arttı. Sabaha kadar uyumadım dua ettim. Kliniği aradım 13.45 te çağırdılar. Bakalım ne durumdayım Dua edin bana da Rabbim hepimize şifa versin bitsin bu lekeler kanamalar

Dinlenebilirsen dinlen canım genelde kendılıgınden gidiyor dıyolar baya bakındım arastirdim ins bizimde ole olur buhafta raporum bitiyır mecburen ise baslayacagım dkkt edelim Allahın ıznilede biran once kanama alanımız gitsin ins

Dualarımız seninle arkadaşım. Güzel haberler ile gel inşallah

Bence kıtu bisey yok iyi dusunelim iyi olsun canım belkide kanama alanı azalıyordur lekeler geldikce kasık agrısı cou kiside. Var dualarimizdasinn haberdar et bizleri

İnşallah canım ya benimki de ne güzel bitmisti geri başladı inşallah güzel haberlerle gel bize haber ver mutlaka stres de yapma neleri atlattı minik bebeğin bu da geçecek inşallah

Merhaba kızlar. Ben de kaç gündür griple uğraşıyorum. Bugün de öksürük arttı iyice. Boğulacak gibi öksürüyorum, balgam da var. Bir sıkıntı olur mu acaba bebeğe? İster istemez sıkıyorum kendimi öksürürken. Kasılma falan olur mu ki?

2a
Benim şakır şakır kanamam olduğunda bile rahimde kanama alanı bulamamışlardı stres yaptığıma kalıyordum hep

Duqm seninle canım senin ve iş savaşçı belliki seni hiç bırakmıycak annesi Allahın izniyle

Canım kanama alanın yoksa tam bu haftalarda plasental shift kanaması olabiliyor devir teslim kanaması da deniyor o olabilir sendeki hamilelik başlarında progestron hormonunu yumurtalıklarımız üretiyor ama belli bir süre sonra bu görevi plasenta alıyor üzeirne o arada yumurtalıktan plasenta ya geçerken progestan seviyesi düşebiliyo kanama oluyor bir süre annede bu sıklıkla görülüyo annelerde ama vaijinal rahimden falanda kanama olabiliyor keseden bağımsız canım çocuğa hiç bir zararı olmayan yani bazen enfeksiyon falan kaparız gelir ya leke kanama o tarz bişeyler olabilir. seçenekler arasında bunlar da var kanama alanın yoksa çok daha iyi senin için sevindim valla ama sen yşnede doktorun progestan vermiştir onu kullan doktor tamam yeter diyene kadar çünkü anneyede bebepe de zararı yok o hapın vücutta olması gerkeen progestan hormonunun seviyesini yükseltiyo sadece

İnşallah doktorun hayırlı haberler verir canım benim. Az kalmış saatine bizleri de haberdar et durumundan inşallah Allah sağlıkla mutlu güzel haberler duymanı sağlar sana.

Kullanıyorum canım günde 2 tane içiyorum. İnşallah dedigin gibi masum biseydir hep kanama alanı için olduğunu düşündüğüm için benim aklımda hep kanama alanı var da acaba gizlenmiş mi bı yere görünmüyo mu tarzı korkularım var inşallah dediğin gibidir ve geçer yakın zamanda hepimizinki

Canım sağlıklı bir bebeği allahın izniyle hiç birşey düşürmez korkma öksürdüm aksırdım tıksırdım diye bana doktor ağırlık kaldırsan merdivenden atlasan sağlıklıysa o çocuk sana tutunur sağlık problemi yoksa demişti. Bu arada boğazın için boğaz pastilleri varya üzerinde ilaö değildir yazan onları kullanabilirsin doktora sordum özellikle benimde boğazımda hafif acıma hissi vardı birde zencefil bal limon sıcak su içebilirsin demişti soğuk algınlığı durumunda bide şeker sorunun yoksa 1 kaşık pekmez karabiber karıştır biraz onu 1 kaşık iç günde 2 3 gün sana kullandığım boğaz pastilinin fotoğrafını atayım bak cayır cayır yakıyor emerken boğazı ama aşırı iyi içinde zerdeçal zencefil propolis var eczanelerde migrosta trendyolda heryerde var satışı üzerinde zaten. Denemek istersen çok faydasını görürsün canım beni 1-2 günde toparladı günde 1 tane ama geceleri yatmadan önce içtim

Eklentiler

• images.jpeg
    26,8 KB · Görüntüleme: 14
2a

Benim şakır şakır kanamam olduğunda bile rahimde kanama alanı bulamamışlardı stres yaptığıma kalıyordum hep
Benim de geçen hafta bugün şakır şakır kanamam oldu korktum düşük yapıyorum diye gittim doktora hiçbir şeyin olmadığını söyledi çok ilginç niye böyle oluyo acaba

Doktorundan memnunsan görür emşbol asistanlar pek anlamıyor da uzun zamandır deneyimli olanlar hemen anlıyor kanama alanını canım yok diyorsa içini ferah tut ama bi sonraki seferde detaylı sor canım hocam kanama alanı yoksa neden geliyor olabilir bu kanama diye elbet açıklar sana.

Söylediklerini deneyeceğim, teşekkür ederim

Geçmiş olsun canım hamilelikte çok zor hastalıklar ve merak etme öksürükle ya da herhangi vücut kasılmasına bir şey olmaz onlar çok güçlüler. Ayağının altına soğan ya da sarımsaklı zeytinyağı sürebilirsin öksürüğe de ginede iyi geliyor ve bir zararı yok

Benimde hamileliğin başından beri kaşık ağrılarım var doktor normal diyor adet olacakmis gibi bazende kramp gibi simdi doktordasindir inşallah güzel haberler verirsin bize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…