2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Keseyi gördügunuzde bebeği gördüler mi? Bebek ne zaman görünür acaba içim içimi yiyor
Canım benim 2342 betada karından kese göründü
5+1 de tekrar çağırdı karından yine keseye baktı büyümüş güzel dedi ama içerisinde yolk sac ı göremedik sonra ben korktum alttan muayene yapın lütfen yolk kesesi görünmüyor dedim oda alttan yaptı yolk uda gördük
Sonra 6+1 de çağırdı kalbi duyduk bebeği gördük çok minik şekilde 5 mm di

Kızlar şoktayım. Dün kanamamın olduğunu bebeğin düştüğünü söylemiştim hatırlarsanız. Doktor dün hemen kürtaj yapalım dedi. Ben de zaten düşüyor kanamam var istemiyorum kanamayla temizlensin demiştim. Parça kalır yine yapıcaz sonuçta dedi. Ben zaten ağlıyordum şokta. Numarasını verdi gece de olsa ara yaparız kürtajı dedi. Dün çok üzgündüm biliyorsunuz. Kanamam gece kahverengiye döndü ama durmadı. Burda bir özel klinik var aklıma oraya gitmek geldi kürtaj lazım mı diye farklı görüş almak için. Doktor bir baktı bebek de kese de duruyor 😭😭😭 ama rahim komple kan içinde ve su gibi kanamam var. Wc gitmeye korkuyorum. Afedersiniz klozet kapağına kadar sıçrıyor o kadar şiddetli. Doktor corasprin ve oksapar kullandığım için kızdı. Nasıl sana bunları içirir trombosit testi yapılmadan dedi. Onlar yaratmış kanama alanını. 72 saat etkisi devam ediyor tutamayabiliriz dedi 😭😭😭 durur mu bilmem ama eve git yat dedi iğne vuruldum. Kanama ittirmiş keseyi baya aşağıya düşme ihtimali var beklemekten başka çaren yok dedi. Ben neye uğradığımı şaşırdım. Kalp atışını da dinletti çok yavaş ama atıyordu 😪😪 ben dün kürtaja tamam desem çoktan alınmıştı. Ben bebeğim gitti biliyordum. Ve üzücü olan şu ki ilk bebeğimde de aynı doktor kürtaj dedi kabul ettim yaptırdım hemen. Belki o da yaşıyordu 😪😪😪 kafam o kadar karışık ki. Nolur bana dua edin Rabbim hayırlısını versin 😭😭😭😭
Cidden çok sinirlendim.Çok.Aynı derecede de üzgünüm.Dualarım seninle🙌🏼

Canım bu sabah daha iyi kalktım paroldan başka biseyler vermiyorlar.Kanimda da enfeksiyon varmış ama bol bol meyve sebze sarımsak soğan bastırdım sanırım iyi geliyorlar bugünde aynı devam yatıyorum zaten evde iyiye gidiyorum çok sukur
Çok geçmiş olsun canım. En kısa sürede atlatırsın inş. 🙏

Keseyi gördügunuzde bebeği gördüler mi? Bebek ne zaman görünür acaba içim içimi yiyor
Canım stres yapma. Kese karından görünmezse vajinal ultrasonla görebilir. Kendini hiç sıkma olumsuz düşünme. Ben 6+2 de gördüm bebeği o da çok küçüktü zor görmüştük. Göreceksin inşallah 🙏🙏 güzel haberlerini bekliyoruz ❤️

Canım stres yapma. Kese karından görünmezse vajinal ultrasonla görebilir. Kendini hiç sıkma olumsuz düşünme. Ben 6+2 de gördüm bebeği o da çok küçüktü zor görmüştük. Göreceksin inşallah 🙏🙏 güzel haberlerini bekliyoruz ❤️
lina nasılsın
ne durumdasın canım benim

Canım benim 2342 betada karından kese göründü
5+1 de tekrar çağırdı karından yine keseye baktı büyümüş güzel dedi ama içerisinde yolk sac ı göremedik sonra ben korktum alttan muayene yapın lütfen yolk kesesi görünmüyor dedim oda alttan yaptı yolk uda gördük
Sonra 6+1 de çağırdı kalbi duyduk bebeği gördük çok minik şekilde 5 mm di
5+2 de bebek gormemesi normal yani bende haftaya tekrar gideceğim bakalim

Amin inşallah 1 hafta daha dişimi sıkacağım

X