2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Kuruyemis de ye çay falan içme sakın canım vitaminleri eritmesin yeşil salata da ye bol bol limonlu su da 3 lt içersen enfeksiyon kalmaz inşallah
Bu sabah daha iyi kalktım hep meyve sebze sarımsak soğanlı şeyler yedim iyi geldiler sanırım canım çok sağol 🥰

Canım bu sabah daha iyi kalktım paroldan başka biseyler vermiyorlar.Kanimda da enfeksiyon varmış ama bol bol meyve sebze sarımsak soğan bastırdım sanırım iyi geliyorlar bugünde aynı devam yatıyorum zaten evde iyiye gidiyorum çok sukur

Aynı şeyleri yaşıyoruz. Öncekinde gözümden sakindim diyebilirim. Şimdi daha rahat davranıyorum. Yediğime dediğin gibi eşim de çok söylerdi, önüme getirirdi. Simdi hiç konuşamıyoruz. Doktora giderken bile öncesinde mutlu konuşamıyoruz, hep tedirginiz. Umarım bu hafta güzel şeyler duyalım. Hala hamile olduğumu kendime bile söylemiyorum. Karnımda hiç yokmuş gibi. Sadece bir kan değeri ya da ultrason görüntüsü... Allah kalbimize ferahlık versin.
Sen en son ne zaman gittin doktora ne dedi

Kızlar bende çok şişlik ve gaz problemi var daha şimdiden bu nasıl iş anlamadım midem taş gibi oluyo şişiyo karnım gazdan zaten şiş bazen nefes zor alıyorum şişlikten burnumda şişmiş biraz sabah uyanınca ellerim şiş bu neyin nesidir ya😭
Aynı durumdayiz sırf gaz yüzünden pantolonların düğmesini açıyorum dayanamiyorum hiç kilo almadım destur zaten kilo alınmaz ama öyle bı sistim ki herşey sıkıyor 😂

Amiin inşallah tez zamanda.Dun acilde ilk defa ultrasona girdim kese göründü içinde yolk sacda görüldü ama bebek daha görülemedi 5+2 olduğu için doktor çok küçük şuan göremeyiz herşey normal dedi ya bunu eşimi söyledim dün hemen arkadaşına eşim hamile diye söylemiş sevinmiş garibim.Ama ya goremezsek bebeği şimdide içim içimi yiyor eşim yine kaptirmaya başladı.Bi kendimi rahat birakamiyorum
Senın 3000 kusur de görülmemiş carsamba benım 2051 di hayatta görülmez

Keseyi görenler kac ile gordu bize bilgi verebilir mi kızlar ? İçimiz biraz rahatlasın lütfen bufun randevum bar carsamba en son 2051 idi

Keseyi görenler kac ile gordu bize bilgi verebilir mi kızlar ? İçimiz biraz rahatlasın lütfen bufun randevum bar carsamba en son 2051 idi
Ben 2342 ile karında gördüm
Senin bir hafta olmuş benim değer gibi olduğun zamandan beri
Kesin karından görürsün
Göremezse söyle alttan baksın

Ha pardon
Bu çarşambamıydı o beta
Olsun iki gün geçmiş
Bugün 4bin 5 bin küsürlerdedir
Yine de görünğcek korma
Bende her randevuda geriliyorum
Doktor odasının önünde suratım beş karış oluyo

Senın 3000 kusur de görülmemiş carsamba benım 2051 di hayatta görülmez
Ama şuan seninki daha yüksektir ve bu işler doktordan doktora değişiyor alttan iyi bı muayne yapılırsa bence görülür ama kalbi felan duyulmayabilir tabiki.Benimki acilde yaptı hemen alttan yaptı ama hemen yaptı bitirdi bı incelemesi belki dikkatli bakılsa gozukurdu

Ha pardon
Bu çarşambamıydı o beta
Olsun iki gün geçmiş
Bugün 4bin 5 bin küsürlerdedir
Yine de görünğcek korma
Bende her randevuda geriliyorum
Doktor odasının önünde suratım beş karış oluyo
Seninki ne zaman görülmüştü canim

Ben 2342 ile karında gördüm
Senin bir hafta olmuş benim değer gibi olduğun zamandan beri
Kesin karından görürsün
Göremezse söyle alttan baksın
Keseyi gördügunuzde bebeği gördüler mi? Bebek ne zaman görünür acaba içim içimi yiyor

Ama şuan seninki daha yüksektir ve bu işler doktordan doktora değişiyor alttan iyi bı muayne yapılırsa bence görülür ama kalbi felan duyulmayabilir tabiki.Benimki acilde yaptı hemen alttan yaptı ama hemen yaptı bitirdi bı incelemesi belki dikkatli bakılsa gozukurdu
Öyle mi diyosun kuzum bakalım acaba bugun kac olur değer saat 3,5 4 de işte randevu

X