2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Şimdi sıra bekliyorum az sonra öğrenicem inşallah
Bebeği değil de kesmeyi görse biraz daha rahatlayacam sanırım. İçimde bir sıkıntı var zaten dünden beri.. Allah hayırlara çıkarsın.. Ya da biz evhamlanacak yer arıyoruz

Benim ilk muayenede keseyi zor gördüler aynı gün başka doktor direk gördü. Doktorun bakış açısına göre bile değişir sanirim çünkü aynı cihazda baktılar
Ve gerçekten sizi bilmem ama.ben çok evhamliymisim bu konuda öğrenmiş oldum

Yeni doktorunuz kim acaba bende araştırıyorum Nagihan cengavere randevu aldım memnun musunuz bende şehir hastanesinden hiç memnun değilim hep asistanlar oluyor doktorlar olmuyor asla.

Ben de çok evhamliyim çünkü kanamam oluyo yani bilmiyorum ya inşallah herşey yolunda gider ama bı doktor sürekli elinde ultrason karnıma baksın bebek iyi sorun yok desin istiyorum

Bende Ankaradayım şu an askın güler hocayı düşünüyorum ama yoğun muş
Eşi çiğdem Gülerin fiyatları aşırı yüksek 15 bin kendine alıyor takip için 7 bin de hastaneye veriyorsun Ama Aşkın evren beyi bilmiyorum sormadım fiyat hiç op. Doktora okadar vermek yerine özel haatanelerde doçent ve prof. Tercih etmek daha mantıklı bence Nagihan cengaver var op. Dr yine ona baktım 7 bin doğum ücreti hastane içinde normal doğumda 3 bin falan tutuyor lokman Hekim ile çalışıyor inşallah en iyisine denk geliriz

Ben de deli gibi panik yapıyorum sorma ya kanama gördükçe iyice stres oluyorum 3 ay dolsa dusuk tehlikesi bitti deseler gerçekten aşırı rahatlayacağım
bol bol dinlen canım inşAllah hiç bir sorun olmaz. güzel düşün hep,ayaklarını sıcak tut keyfine bak anneminde bende hep kanaması olmuş :)

Ben de deli gibi panik yapıyorum sorma ya kanama gördükçe iyice stres oluyorum 3 ay dolsa dusuk tehlikesi bitti deseler gerçekten aşırı rahatlayacağım
Leke şeklinde mi oluyor acaba sizde se kanama alanı var mıydı? Bende kanama alanı var kahve leke geliyor sen gibi şu 12 haftayı atlamayı bekliyorum Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah

evet ya nagihan hoca da aklımda. önceden lokman hekimdeydi o da . muayene açtı. fırsat bulup çukurambar tarafına gitsem muayene olmak istiyorum açıkçası. Aşkın Evren hocanın pozitifliği çok hoşuma gitti Çiğdem hocayı bilmiyorum pek. şimdilik Akay a gidiyorum lokman hekime

Leke şeklinde mi oluyor acaba sizde se kanama alanı var mıydı? Bende kanama alanı var kahve leke geliyor sen gibi şu 12 haftayı atlamayı bekliyorum Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah
Kanama alanı yok diyo doktor ama baya lekenin üst boyutu geliyo bence hani regl olunca peceteye sileriz de peçete kanla dolar ya onun kahverengi hali öyle dolacak kadar geliyo ya da çamaşıra geçecek kadar. Doktora gidiyorum kanama alanı göremiyorum ama bu yine de düşük riski demek diyo progestan kullanıyorum. İnşallah gerçekten geçsin artık şu 12 hafta rahat nefes alalım

bol bol dinlen canım inşAllah hiç bir sorun olmaz. güzel düşün hep,ayaklarını sıcak tut keyfine bak anneminde bende hep kanaması olmuş :)
Benim annemin de olmuş ya 6 ay düşük önleyici kullanmış 6 aydan sonra erken doğum önleyici inşallah ona cekmemisimdir ama en azından sağlıklı doğmuşum inşallah hepimiz öyle sağlıkla alırız bebeklerimizi kucağımıza

amin inşallah. ben ne düşünürsek karşımıza çıktığını düşünenlerdenim. insanın fıtrat gereği taktığımız içimize içimize atıp beynimizi yediğimiz oluyor ama bu süreçte gamsız olmak gerek biraz da

Gerçekten gamsız olmaya çok ihtiyacımız var bence şu an eskiden bu kadar endişeli değildim bence beni bu hormonlar böyle yaptı

Benim de aklımda onlardan almak ama kullanışlı olur mu korkum vardı kesinlikle alacağım o zaman canım normalde hep beli bol giysem de ise giderken mecbur pantolon giyiyorum rahatsız ediyor
Aynen canım bende iş için aldım, biraz potluk yapıyor tabi bluzun altında ama ben idare ediyorum

Aynen canım bende iş için aldım, biraz potluk yapıyor tabi bluzun altında ama ben idare ediyorum
Belden düşme yapmasın yeter ya öyle bir şey ki bir aynaya bakıyorum hamile değilim bir aynaya bakıyorum en az 6 aylık hamileyimbir karın nasıl bu kadar şişer anlamıyorum hatta diyorum ki iyi ya bu kadar şisecekse ilerleyen zamanda da çok aşırı kötü değilmiş

aynı durumdayım bende, belden düşmüyor pantolonum ama ara ara yine de yukarı çekiyorum pantolonu

Evhamlanıyor insan ister istemez.. Keseyi göremedik haftaya tekrar gidicem.. Keyfim kaçtı. Ama doktor değerlerin güzel dedi bu değerlerle ikiz bile olabilir dedi, ben zannetmiyorum ama..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…