2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Kanama alanı yok diyo doktor ama baya lekenin üst boyutu geliyo bence hani regl olunca peceteye sileriz de peçete kanla dolar ya onun kahverengi hali öyle dolacak kadar geliyo ya da çamaşıra geçecek kadar. Doktora gidiyorum kanama alanı göremiyorum ama bu yine de düşük riski demek diyo progestan kullanıyorum. İnşallah gerçekten geçsin artık şu 12 hafta rahat nefes alalım
Bendede başta görememişti sonradan var dedi bende çok büyük değil dedi ama korkuyorum yinede inşallah hemen geçer ya biran evvel yat dinlen bol bol 2 haftadır yatıyorum ben ilişki yasak sesi hareket yasak dedi dinlen falan bakalım

evet ya nagihan hoca da aklımda. önceden lokman hekimdeydi o da . muayene açtı. fırsat bulup çukurambar tarafına gitsem muayene olmak istiyorum açıkçası. Aşkın Evren hocanın pozitifliği çok hoşuma gitti Çiğdem hocayı bilmiyorum pek. şimdilik Akay a gidiyorum lokman hekime
İnşallah iyi şekilde ilerler gebeliğimiz.

Bağcılar esenler tarafında haftada 1gün temizliğe yardıma gelebilecek birisini arıyorum güvenilir birisi var mı bildiğiniz

Bilmiyorum çok kötü geçiriyorum ben yada psikolojik olarak kendimi etkiliyorum. Çok ağır grip oldum öksürme hapşırma burun akıntıları kusmalar cabası. Birde bitmek bilmeyen ağrılar eşlik ediyor. Artık ne yapacağımı şaştım her akşamı acilde geçiriyorum
Şuan boğazım sis yatak döşek yatıyorum gece ateşim vardı bide üstüne bulantım başladı şaka gibi durdu durdu hasta olunca oda başladı.Bence şuan hamileliğin başında çoğu kadın bizim yasadiklarimizi yaşıyor.Guclu ol bı bırakma kendini hastaneye gitme herşey olacağına varcak canına yazık.Onlar yasayacaksa biz dussek de kalksak da gelirler.Ama yok yasamayacaklarda hergun yatsan sürekli dusunsende olmaz.Allaha sığın şuan çoğumuz aynı durumdayiz

Şuan boğazım sis yatak döşek yatıyorum gece ateşim vardı bide üstüne bulantım başladı şaka gibi durdu durdu hasta olunca oda başladı.Bence şuan hamileliğin başında çoğu kadın bizim yasadiklarimizi yaşıyor.Guclu ol bı bırakma kendini hastaneye gitme herşey olacağına varcak canına yazık.Onlar yasayacaksa biz dussek de kalksak da gelirler.Ama yok yasamayacaklarda hergun yatsan sürekli dusunsende olmaz.Allaha sığın şuan çoğumuz aynı durumdayiz
Gerçekten haklısın canım çok geçmiş olsun dikkat et kendine

Bende işten ayrıldım dinlenmeye. Dinlenmeden iyileşemiyorum maalesef ki

İlk hamileliğiniz mi?
Daha önce başınızdan olumsuz bir tecrübe geçtiyse emin olmak istiyorsunuz.cok karışık duygular.
Tam konuşalım diyorsun. Ama sonra ya yoksa ya bagliyorsun konuyu. Erken bağlanınca yıkım büyük oluyor. Bugün hemşire bile sen yine de çok bağlanma dedi
Ben sizi çok iyi anlıyorum bence değerlerinin çok güzel artmış iyi düşünün iyi olsun

Ah aha o kalbi duysak göstereceğiz o sevgiyi ben burdayım dese 😁
Bende yarın Dr gidecek inş durabilirim 6arti 4 olacak ,Dr geçen hafta bir oluşum var dedi ama kalp atımı duyamadık çok küçük diyedir inşallah, böyle olunca insan sevinemiyor,içi buruk kalıyor,inşallah iyi olur hersey

Bendede başta görememişti sonradan var dedi bende çok büyük değil dedi ama korkuyorum yinede inşallah hemen geçer ya biran evvel yat dinlen bol bol 2 haftadır yatıyorum ben ilişki yasak sesi hareket yasak dedi dinlen falan bakalım
İnşallah yoktur ama bana da var gibi geliyo kanama alanı olmasa bile bu kadar akıntı normal değil her türlü düşük tehliken var diyolar zaten ben geçen hafta rapor aldım bugün ise döndüm kanaman artarsa tekrar rapor veririm ama şu an çalışabilirsin dedi doktor çalışıyorum o yüzden. İlişki bize de yasakladı bol bol yattım bir hafta ama kanama kesilmedi inşallah çalışmakla da çok artmaz da bebek sağlıkla devam eder ya azıcık artsa bile rapor isteyeceğim gerçekten

kızlar birşey sorucam hepiniz yerleşme kanaması gördünüz mü ?
ben görmedim
hayatımda hiç ara kanama bile yaşamadım

merhba kızlar en son 2 ekımde adet gordum 7+3 kese var bebek yok cok endıselıyım acaba bos gebelık mı . ama bnm adetm 1 yıldır duzensız 2 ekımden once 2 ay adet gormemıstım acaba o yuzden gec dollenme olabılır mı moralım cok bozuk 1 sene once kımyasal gebelık olmustu 5 haftalıkken kanamam olmstu. suanda butun hamılelık belırtılerı var bulantı,halsızlık,bas donmesı ılk cocugumda 6 haftalıkken kalp atısını duydum bunda tık yok dun doktor sadece bı karartı var gbı ama emıb degılım dedı napcammm

İnşallah yoktur ama bana da var gibi geliyo kanama alanı olmasa bile bu kadar akıntı normal değil her türlü düşük tehliken var diyolar zaten ben geçen hafta rapor aldım bugün ise döndüm kanaman artarsa tekrar rapor veririm ama şu an çalışabilirsin dedi doktor çalışıyorum o yüzden. İlişki bize de yasakladı bol bol yattım bir hafta ama kanama kesilmedi inşallah çalışmakla da çok artmaz da bebek sağlıkla devam eder ya azıcık artsa bile rapor isteyeceğim gerçekten
Evet mutlaka al rapor dinlen ihmale gelmez şu 3 ay geçerse sonrası daha rahat olur inşallah

X