2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
merhba kızlar en son 2 ekımde adet gordum 7+3 kese var bebek yok cok endıselıyım acaba bos gebelık mı . ama bnm adetm 1 yıldır duzensız 2 ekımden once 2 ay adet gormemıstım acaba o yuzden gec dollenme olabılır mı moralım cok bozuk 1 sene once kımyasal gebelık olmustu 5 haftalıkken kanamam olmstu. suanda butun hamılelık belırtılerı var bulantı,halsızlık,bas donmesı ılk cocugumda 6 haftalıkken kalp atısını duydum bunda tık yok dun doktor sadece bı karartı var gbı ama emıb degılım dedı napcammm
canım düzensiz adet döngün olduğu için yumurtlamanda geç olmuş olabilir korkma bir daha ki randevun ne zaman
birde alttan muayne olsaydın keşke

Merhaba arkadaşlar! Aranızda yeniyim. Bende temmuz annesi olacağım Allah nasip ederse 😊 son adet 7 ekim kalp atışını da dün duydum çok şükür. İki senedir çok istiyorduk. Bende bu grupta olmak istiyorum bilgilerinizden faydalanmak için ama nasıl oluyor bir fikrim yok. Yardımcı olursanız sevinirim. Allah hepimize sağlıklı, sıhhatli yavrularımızı kucağımıza almayı nasip etsin.

merhba kızlar en son 2 ekımde adet gordum 7+3 kese var bebek yok cok endıselıyım acaba bos gebelık mı . ama bnm adetm 1 yıldır duzensız 2 ekımden once 2 ay adet gormemıstım acaba o yuzden gec dollenme olabılır mı moralım cok bozuk 1 sene once kımyasal gebelık olmustu 5 haftalıkken kanamam olmstu. suanda butun hamılelık belırtılerı var bulantı,halsızlık,bas donmesı ılk cocugumda 6 haftalıkken kalp atısını duydum bunda tık yok dun doktor sadece bı karartı var gbı ama emıb degılım dedı napcammm
Kuzum yolk kesesini de mi görmedi bence bir doktorla kalma , kalp atışını geç duyan var , ama illaki yolk kesesi görünmesi lazım diye düşünüyorum, olumsuz düşünme ama yinede bı bnce başka doktora git

Merhaba arkadaşlar! Aranızda yeniyim. Bende temmuz annesi olacağım Allah nasip ederse 😊 son adet 7 ekim kalp atışını da dün duydum çok şükür. İki senedir çok istiyorduk. Bende bu grupta olmak istiyorum bilgilerinizden faydalanmak için ama nasıl oluyor bir fikrim yok. Yardımcı olursanız sevinirim. Allah hepimize sağlıklı, sıhhatli yavrularımızı kucağımıza almayı nasip etsin.
Hoşgeldin, hayırlı olsun canım 🥰

canım hayırlı uğurlu olsun
hoş geldin Rabbim sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin

İlk hamileligimde moralim enerjim hepsi çok iyiydi bu defa çarpılmış gibiyim sürekli yatma isteği yorgunluk hissi yattikca baş ağrısı ve mutsuzluk niye böyle oldu ya😥 kendimi hasta ve halsiz hissediyorum ruh halim de gel gitli mutsuz huysuz bir tip oldum 🤰 hamileliğin ilk haftalarında tam aksi çok enrjiktim bu hafta dökülüyorum 🥴
Al benden de o kadar. İlk hamileliğimde enerji patlamasi mutluluktan uçuyordum..bu hamileligimde boyle mutsuz ruhum yok gibi 😶

Hoşgeldiniz 🌸 H

Bende yarın Dr gidecek inş durabilirim 6arti 4 olacak ,Dr geçen hafta bir oluşum var dedi ama kalp atımı duyamadık çok küçük diyedir inşallah, böyle olunca insan sevinemiyor,içi buruk kalıyor,inşallah iyi olur hersey
Bende yarin 6+4 oluyorum kalp atisi icin gidicez. İnsallah duyariz saglikla🙏

X