2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Evham yapmayalım diyorum ama biliyorum ki olmuyor sağlıkla gelsinler az kalmıs bebişte görünür artık

Evham yapmayalım diyorum ama biliyorum ki olmuyor sağlıkla gelsinler az kalmıs bebişte görünür artık
İlk gebelik olduğundan korkutuyor. Bu sayfayı keşfedene kadar kimyasal dış gebelik tarzı birşeyi asla bilmiyordum. Hamile kalmışsan bebek ordadır diye biliyodum. Çok bilmekte insanı delirtiyor maalesef

İnşallah dediğin gibi olur canim ya o kadar çok istiyordum ki, yine ne olursa olsun Rabbimden ama güzel bir haber duymaya çok ihtiyacım var.
Çok korkuyorum akşam bı gidiyim bakiyim ne dicekler, çok teşekkür ederim desteğin için

Ayy aynı benimde tam sağ orta kısım sanki kemiklerim ikiye bölünüyor gibi :) inşallah hemen geçer.
İnşallah hemen geçer benim ki tam üç gün sürdü birden başladı birden bitti ben hiç hamilelikten olabileceğini tahmin etmemiştim çok keskin bir acı, tarif bile edemiyorum günlerce ya bu nasıl tutuldu böyle deyip durdum

Merhaba kızlar, Sabah doktordaydım kese için gitmiştim karından görünmedi alttan gördü ama daha bebek görünmüyormuş.. Bide kist ve enfeksiyon var dedi. Çok akıntı oluyordu ben onu Progestana bağlıyordum hep ondandır diye, başka bi ilaç verdi fitil olarak umarım düzelir.. kist olayına canım sıkıldı doktor takip edicez dedi bebeğe zarar veren bişey değildir umarım böyle bişey başına gelen var mı.. geçici durum mu acaba doktor da bişey demedi. Aklım kaldı.

ters giden bir şey yok bence :) sakin kalın strese sokmayın bebişi de , ben 5+1 de gittim kese 7,14 mm di bana da erken daha dedi 6+0 da tekrar kontrole çağırdı . illa kii endişe oluyor ama hayırlısı Rabbim nasip etsin sağlıkla inşallahh :)

İnşallah Allah sağlıkla kavuştursun inşallah hepimizi

Kızlar geçen su içmekle ilgili sanırım bu gruptaydı içemiyorum diyenler vardı sanırım ben meditasyon ve kişisel gelişimle ilgileniyorum içtiğimiz her suya şifa yükleyelim suyu lıkır lıkır içerken şifa indiğini düşünerek içersek zihnen de fayda sağlayacaktır ve hep içmek isteyeceğiz.
Normalde bende çok içmezdim suyun şifasını frekansını bildiğimden lık lık içiyorum sürekli bebişlerin ihtiyacı var her yudum şifa olsun hepimize , bardaktan içmek bazen zor gelebilir şişeyle için

Bir de bi şey soracağım suan hangi vitaminleri içiyorsunuz ben bir tek regenesis max içiyorum içinde Demir de olduğu icin iyi diyenler de var ama emin olamadım

Merhaba canım kızlar
7+2 oldum
Göğüs hassasiyeti ve sabahları öğürme dışında belirtim yok
Sizler ne kadar çok belirti yaşıyorsunuz ben niye böyleyim yahu :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…