2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Ben 21 kasımda kan verdim 57 cıktı doktorum tekrar kan ver demedi direkt 29’u gel keseyi görelim dedi acaba kan vermem gerekiyor mu o öyle demedi ama kafaya taktım biraz
Canım kanama, şiddetli ağrı vs olumsuz bir durum olmadığı müddetçe bence gerek yok

Hiç öyle düşnme cnm banada doktorum demişti sağlıksız boş olabilir diye ama yanılabiliriz demişti çok şükür kendisi orda için rahat edicekse git cnm karından çok az duyuluyor vajinal daha çok geliyor kalp sesi bu haftalarda....kimse bilemez kesinlikle boş olacağını herkrdte farklılık olabiliyor... Bnmde kalp atışı duyulması gerekirken kesem küçüktü ve içinde yoktu bir hafta sonra aniden kalp atışını duyduk....

Sizin kese göründü mü? Beta güzel arttı mı? Bazı kişilerde 10 haftada duyuluyormuş kalp atışı Sağlıkla duyalım hepimiz insallah
Ben beta takibi yapmadım öğrendiğimde 157ydi tam 1 hafta sonra aynı saatte aynı hastanede verdim 3789 çıktı. 1 hafta sonrada doktora gittim gittiğimde 6+2 gibi bişeydi karından kese gördü herşey normal henüz bebek yeni oluşuyor gözükmüyor dedi boş mu dedim hayır dedi 10 gün sonra gel dedi. Ama dolu da demedi yani

Eklentiler

• IMG_20221118_113120.jpg
    80,3 KB · Görüntüleme: 40
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…