2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Benim göğüslerim çok dolgun ve baya büyüdüler ve hassaslık var. Benimde kaşıklarım sürekli ağrıyor hele biraz fazla ayakta kalayım baya ağrıyor ve benimde sağ tarafım genelde. Haftaya doktora gidecektim ama ne olur ne olmaz bu hafta gideyim diyorum. Sen ne zaman doktora gittin

Valla bnde hamilelik hakkında herşeyi biliyorum diyodumda bu sefer çok bocaladim
Sanki ilk hamileligim gibi davranıyorum eşim bile sanki ilkini ben doğurdum diyo
Siz kaçıncı haftadasiniz?
Regle göre 6+1 ancak ultrasona göre 7. Hafta hangisini baz almalıyım bilmiyorum. Doktor ilgisizdi soramadım. Haftaya özele gidince netleşecek.

Perşembe günü gittim canım, vajinal ultrason ile sadece keseyi görebildi 4mm dedi küçük bebeği ve kalp atışını duymak için 2 hafta sonra gel dedi bnde 2 Aralık'ta gitcem tekrar.
Sağ kasıkta ağrı ilk hamileliğimde doktor eğer sarı akintiyla birlikte varsa idrar enfeksiyonudur demişti, ve idrarda gerçektende enfeksiyon çıkmıştı, akıntı yoksa kesenin ve rahim ağzı büyüdüğü için oluyormuş sanırım

Aynı durumdayiz benimde öyle :/ raporluyum şuan ama piskolojim bozuldu bulantı ağızda kötü tat böyle hep uzanma midenin yanmasi kokular çok yorucu bazan Allah'a dua ede ede aglyrm dayanma gücü ver diye
Narkotik köpeklerine döndüm valla Allah güç versin çabucak geçsin bu günler gebeliğimizin tadını çıkaralım inşallah

Kızlar benim yarın sabah randevum var. Şükür MHRS den randevu bulabildim. Hamile kalmadan önce antidepresan hapı kullandığım için çok endişeliyim. Doktora anlatacam yarın . İnslalah bebise bi sıkıntı yaratmamıştır haplar.

Sevindim duyduğuma benim doktorumda adet ağrısı gibi ağrılar olur normal dedi ama insan hep bir şey mi oluyor diye düşünüyor ben oğlumun doğum sancısını da acaba ona bir şey mi oluyor diye gittim 3 cm açıklık vardı doğurdum geldim

Merhaba güzel anneler, tebrikler sat 5 Ekim benim. 6hafta 5 günlük gözüküyor programda. 3 Kasım’da 32 değer ile öğrendim. Beta artışlarım değişik oldu. 10 Kasım’da 1030 beta, 18 Kasım’da 17000, 20 Kasım’da bugün 26000 çıktı. Endişelenmeli miyim ilk baş çok hızlı artış oldu. Ama şimdi iki kat bile değil. Bu arada 14 Kasım’da keseyi gördük, 6 mm di. Ama tatilde olduğumuzdan doktorumla görüşemiyorum. Değerler için ne diyorsunuz?

Yaa gercektenmi o anki şokunu tahmin edebiliyorum, öyle oluyor ya hani şuan bedene bürünmüş şekilde değil , doktorlar bile diyoki 3 aylık olmadan sahiplenmeyin diyo ama birşey olcak diye canımızdan can gidiyo

Yaa gercektenmi o anki şokunu tahmin edebiliyorum, öyle oluyor ya hani şuan bedene bürünmüş şekilde değil , doktorlar bile diyoki 3 aylık olmadan sahiplenmeyin diyo ama birşey olcak diye canımızdan can gidiyo
Aynen öyle ama bırak 3 ayı 3 gün dayanamıyoruz çünkü annelik farklı profesyonel bakamazsın hayatta Allah sağlıkla mutlulukla bebeklerimizi kavuşmayı nasip etsin

Selam kızlar yaş 33 son adet tarihim 30 eylül ilk çocuk 9 kasımda kese 5.7mm olduğundan bebeğe dair brşey göremedik tedirgin olmuştuk 10gün sonra gttiğimiz zaman vajinal baktığında bebişim ordaydı kalp atışını duymuştuk 6+1 çıkmıştı ultrasonda çok şükürki orda

Benimki 4 Ekim canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…