2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Günaydın kızlar bulantısız bir günden merhaba ☺️ inşallah gün boyu böyle olur 🙏 siz ne durumdasınız acaba sizi zorlayan neler yaşıyorsunuz 💕 kızlar ya bian önce büyüselerde hissetsek artık 💕💖🤰

İlk hamileliğimde 2 beden büyümüştü, sanırsam sizdede öyle olcak , bende kilo vermiştim, sizde kusmalar başladımi normalde o aralarda ben çok kilo veriyodum, ama sonra birden aliniyo kilo.

Kusmalarda yok, göğüste dolgunlasmayinca bı korktum açıkçası, bu hamileliğimde herşeyi kafaya takıyorum zaten 😏
Bende mide bulantısı kusma yok, ilk hamileliğimde hiç olmamıştı zaten, inşallah olmaz. Sizin de olmasın ya 😊 ben yememe rağmen kilo vermeme şaşırdım. Bir de benim ikiz görünüyor, perşembe doktora gideceğim bakalım ikisi de duruyor mu göreceğiz

Günaydın kızlar bulantısız bir günden merhaba ☺️ inşallah gün boyu böyle olur 🙏 siz ne durumdasınız acaba sizi zorlayan neler yaşıyorsunuz 💕 kızlar ya bian önce büyüselerde hissetsek artık 💕💖🤰
Ben psikolojik olarak hazır mıyım diye sorguluyorum, bir iç kararması geldi nolduysa. Kahverengi lekelenme de bitmiyor

Kızlar kanama vs olmadığı müddetçe 100 ve üstü değerlerde beta takibi yapmaya gerek yok bence. 100 altında kimyasal riski olduğu için öneriyorlar ama onda da kanama oluyor zaten

Ben psikolojik olarak hazır mıyım diye sorguluyorum, bir iç kararması geldi nolduysa. Kahverengi lekelenme de bitmiyor
İlk bebişmi olucak canım annelik içgüdüsel bişey bence ben oğlum doğduğunda 19 yaşındaydım iyikide doğmuş birlikte çocuk oluyoruz birlikte büyüyoruz hayatımdaki en doğru karar olmuş ertelememek diyorum şimdi kendi kendime demekki zamanıymış sana gelmiş aksini düşünme canım 💕💖

İlk bebişmi olucak canım annelik içgüdüsel bişey bence ben oğlum doğduğunda 19 yaşındaydım iyikide doğmuş birlikte çocuk oluyoruz birlikte büyüyoruz hayatımdaki en doğru karar olmuş ertelememek diyorum şimdi kendi kendime demekki zamanıymış sana gelmiş aksini düşünme canım 💕💖
19 mu🙈maşallah kac yasinda simdi?🧿
Benim de 7 yasinda oglum var, yasim da 37. Bendeki gec kalmislik hissi sanirim. Bir de ikiz olursa yetebilmek de zor olacak maddi manevi

Kızlar benim Perşembe cuma lekelenmem oldu doktor bı hafta rapor verdi progestan verdi evdeyim dinleniyorum ama bu sabah yine lekelenmem oldu niye böyle oluyo napmam lazım korkuyorum biraz sizin de oluyo mu kahverengi lekelenme çamaşıra az gelen peceteye gelen öyle bir kere değil 5 6 kere

19 mu🙈maşallah kac yasinda simdi?🧿
Benim de 7 yasinda oglum var, yasim da 37. Bendeki gec kalmislik hissi sanirim. Bir de ikiz olursa yetebilmek de zor olacak maddi manevi
3 Ay sonra 3 biticek Allah bağışlasın bence geç değil Allah rızkını verir abileride varmış size destek olurlar babasıyla birlikte inşallah sağlıkla gelir ailenize neşe katar tekde olsa ikizde olsa 🙏☺️💕

3 Ay sonra 3 biticek Allah bağışlasın bence geç değil Allah rızkını verir abileride varmış size destek olurlar babasıyla birlikte inşallah sağlıkla gelir ailenize neşe katar tekde olsa ikizde olsa 🙏☺️💕
Tesekkur ederim sagolun 🙏🏻 ben de pozitif olmaya calisiyorum ama stres oldum durduk yere 🥰

Merhaba güzel anneler, tebrikler🌸 sat 5 Ekim benim. 6hafta 5 günlük gözüküyor programda. 3 Kasım’da 32 değer ile öğrendim. Beta artışlarım değişik oldu. 10 Kasım’da 1030 beta, 18 Kasım’da 17000, 20 Kasım’da bugün 26000 çıktı. Endişelenmeli miyim ilk baş çok hızlı artış oldu. Ama şimdi iki kat bile değil. Bu arada 14 Kasım’da keseyi gördük, 6 mm di. Ama tatilde olduğumuzdan doktorumla görüşemiyorum. Değerler için ne diyorsunuz?
kese gözüktükten sonra beta takibine gerek yok diye biliyorum içiniz rahat olsun tatil dönüşünüzde bebeği kalbi görürsünüz zaten ☺️

Bende mide bulantısı kusma yok, ilk hamileliğimde hiç olmamıştı zaten, inşallah olmaz. Sizin de olmasın ya 😊 ben yememe rağmen kilo vermeme şaşırdım. Bir de benim ikiz görünüyor, perşembe doktora gideceğim bakalım ikisi de duruyor mu göreceğiz
ikizlerde kanama çok olurmuş o yüzden endişe etmeyin

X