2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Valla camım sağol sorduğun için ama ben kaç gündür bulantılarla uğraşıyorum 😏 yesem bulanıyor yemesem bulanıyor garip bi haldeyim ya 🤦🏻‍♀️
Sen nasılsın nasıl gidiyor seninki😍 en son değerin çıktı mı
Ayyy başladı He offf yakındır benım de 😂😂
Benım cuma değer 85 den 216 çıktı teyzesi :)
Doktor cuma cagırdı işte sanırım kese içim

İyiyim canım kanamam durdu evdeyim rapor verdi doktor bir hafta bol bol dinleniyorum dünden beri kanamam olmuyo çok şükür sen nasılsın canım sen nasıl oldun
Çok sevindim canım benim olmaz da bir daha inşallah🤲🏻🤲🏻 ben de daha iyiyim Salı günü doktora bir gideceğim yeni ay yeni umutlar diyerek yola başlıyorum tekrar

Benide ekleyebilirsin canım
Sat 12 Ekim ,ikinci çocuk, yas 25
eklicem canim
Sat 11 Ekim yaş 35 1 oğlan 1 kız annesiyim 3. Sürpriz bebişe hamileyim.
eklicem canim
Sat 10 Ekim ilk hamilelik yaş 37
eklicem canim
Canımbeni de ekler misin
bilgilerini yaz canim
Aaa liste oldu mu bende ekle 2. Cocuk sat 1ekim🥰🥰
evet eklerim canim bi kac kisi dahada var hepsini birden yapacam canlar

Afrikada yaşıyorum çok teşekkür ederim🥹 fransızca konuşuluyo ülkede zorlanıyorum. Sizce sorun var mı geç döllenme yaşadım kaç haftaya kese görülür
Benim de ilk gebeliğim pek tecrübem yok ama bence 2 haftaya görünür diye düşünüyorum
Sen ümitsiz olma da
Maalesef Fransızca konuşan bir değilim 🙈

Kizlar benim ilk hamileligimde göğüslerim çok dolgundu tam ne zamandi bilmiyorum ama şuan sadece ucu sizliyo dolgunluk yok, ara sıra özellikle yatarken sağ kasigim agriyo bacağıma vuruyo ağrısı, suzdede bu belirtiler varmı?

Kizlar benim ilk hamileligimde göğüslerim çok dolgundu tam ne zamandi bilmiyorum ama şuan sadece ucu sizliyo dolgunluk yok, ara sıra özellikle yatarken sağ kasigim agriyo bacağıma vuruyo ağrısı, suzdede bu belirtiler varmı?
Bende dolgunluk var sızı ağrı yok da, bu kadar erken büyümesi de kötü oldu, 9 ay sonunda ne olacak. Bir de ben 1 kilo verdim ilginç şekilde

Bende dolgunluk var sızı ağrı yok da, bu kadar erken büyümesi de kötü oldu, 9 ay sonunda ne olacak. Bir de ben 1 kilo verdim ilginç şekilde
İlk hamileliğimde 2 beden büyümüştü, sanırsam sizdede öyle olcak , bende kilo vermiştim, sizde kusmalar başladımi normalde o aralarda ben çok kilo veriyodum, ama sonra birden aliniyo kilo.

Kusmalarda yok, göğüste dolgunlasmayinca bı korktum açıkçası, bu hamileliğimde herşeyi kafaya takıyorum zaten 😏

İlk hamileliğimde 2 beden büyümüştü, sanırsam sizdede öyle olcak , bende kilo vermiştim, sizde kusmalar başladımi normalde o aralarda ben çok kilo veriyodum, ama sonra birden aliniyo kilo.

Kusmalarda yok, göğüste dolgunlasmayinca bı korktum açıkçası, bu hamileliğimde herşeyi kafaya takıyorum zaten 😏

Herkesin farklı olur. Aslında daha önce anne olmuş birisi olarak siz daha bilirsiniz ☺️
Benim de göğüslerim çok büyüdü. Yüksek kiloda başladığım için diyete de başladım. 2 kilo verdim ama göğüslerim gerçekten çok büyük.

Herkesin farklı olur. Aslında daha önce anne olmuş birisi olarak siz daha bilirsiniz ☺️
Benim de göğüslerim çok büyüdü. Yüksek kiloda başladığım için diyete de başladım. 2 kilo verdim ama göğüslerim gerçekten çok büyük.
Valla bnde hamilelik hakkında herşeyi biliyorum diyodumda bu sefer çok bocaladim 😂🤔
Sanki ilk hamileligim gibi davranıyorum eşim bile sanki ilkini ben doğurdum diyo
Siz kaçıncı haftadasiniz?

Kızlar bakın ne buldum
Screenshot_20221120-190539_Instagram.jpg

X