2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Kızlar ya şu ortalarda dolaşan karma grip oldum çok fenayım parol dışında biley içemiyorum dimi ya bitki çayı dan hangisini içebiliyoruz bilen varmı ilaçsız zor atlatcam gibi
Hicbir bitki çayını içemiyoruz ne yazık ki canım ıhlamur dahil sadece zencefil içebiliriz benimde boğazım ağrıyor taze zencefili alıp kaynatıyorum 5 dk kadar sonra iç iyi geliyor biraz

Kızlar nasılsınız
Ben su an uyku halindeyim
Ağızdan progrstan alıyorum hem uyku hem ağız kuruluğu yapıyor tabi
Hamilelikten de olabılır ara ara adet sancıları geliyor
Bazen de kaşık agrıoypr
Onun haricinde iyiyim sizler nasılsınız
Kese kalp henüz duymadım alllah nasip ederse cuma cagırdı doktpr kızlar en son cuma 216 idi değer naısl sizce
M melek076 M mucizeOldu ne durumdasınız canlar

Hicbir bitki çayını içemiyoruz ne yazık ki canım ıhlamur dahil sadece zencefil içebiliriz benimde boğazım ağrıyor taze zencefili alıp kaynatıyorum 5 dk kadar sonra iç iyi geliyor biraz
Ben geçen hafta çok hastaydım doktora gittim parol verdi. Ayrıca ıhlamur içebilirsin dedi. Ihlamur, ayva, elma kaynatıp limon ve balla içmiştim. İyi geldi. Bi yan etkisini görmedim ama tabi doktor tavsiye ederse kullanın yine.

Kızlar ya şu ortalarda dolaşan karma grip oldum çok fenayım parol dışında biley içemiyorum dimi ya bitki çayı dan hangisini içebiliyoruz bilen varmı ilaçsız zor atlatcam gibi
Geçmiş olsun canım. Ben de hastayım, dün doktoruma sordum. Meyve çayları ve nane limon içebilirsin dedi. Çok kötü olmadığı müddetçe ilaç kullanma, parol sadece dedi.
Ballı karışımlardan içebilirsin dedi

Ben geçen hafta çok hastaydım doktora gittim parol verdi. Ayrıca ıhlamur içebilirsin dedi. Ihlamur, ayva, elma kaynatıp limon ve balla içmiştim. İyi geldi. Bi yan etkisini görmedim ama tabi doktor tavsiye ederse kullanın yine.
Bana bitki çayı yasak dedi bende bizim bahçenin ıhlamuru vardı ıhlamur içebilir miyim dedim hayır zencefil dışında hicbir bitki çayını içme dedi

Geçmiş olsun canım. Ben de hastayım, dün doktoruma sordum. Meyve çayları ve nane limon içebilirsin dedi. Çok kötü olmadığı müddetçe ilaç kullanma, parol sadece dedi.
Ballı karışımlardan içebilirsin dedi
Sağolasın canım Ayy ballı olanlardan herşeyi denedim bana asın demedi mahvetti beni resmen ilaçsız nasıl atlatcam bilemiyorum valla

Hepsini deniycem her gün birini tabi teşekkür ederim kızlar çok faydalı oldunuz

Valla camım sağol sorduğun için ama ben kaç gündür bulantılarla uğraşıyorum 😏 yesem bulanıyor yemesem bulanıyor garip bi haldeyim ya 🤦🏻‍♀️
Sen nasılsın nasıl gidiyor seninki😍 en son değerin çıktı mı
Ay biz senle ikiz gibi bitircez bu hamilelik surecini galiba 😃 her seyimiz ayni gidiyo. Yogurtlu seyler bulantiya iyi geliyomus bu arada denedim kesti biraz gercekten aklinizda olsun. Yayla corbasi ozellikle baya iyi geldi 👍

X