2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Selam, doktordan çıktımda şimdi betam
374’ ten 1004 e çıkmış, Alttan ultrasonla baktı ama kese görünmedi, bi hafta sonrasına gel dedi ama kim sabretcek bi hafta :) hafta içi gitsem görünür mü acaba.

Ne güzel işte süpriz bir mucize geliyor hayırlı olsun hoşgeldin canım
Evet eşim de öyle diyor adını sürprizli birşey koyalım bari Bu arada burada keseyi ve kalp atışını görmeyi bekleyen tüm annelere tek tavsiyem sakin kalmaları. Ben de ilk gebeliğimde düşük yaşadım. Sonrasında sebepsiz şekilde 2 yıl hamile kalmadım. Tam tedaviye ara verdim yaz döneminde kendi kendime hamile kaldım. O zaman reglim 10 gün gecikmesine rağmen HCG düşük çıkıyordu kese geç göründü günlerce stres uykusuzluk derken herşey yolunda gitti ve oğlumu kucağına aldım. En ufak ters bir belirtiye takılıp da kendinizi üzmeyin bulantı birgün olur birgün olmaz v.b. benden size 3. Yolcuyu bekleyen anne ve abla tavsiyesi.
Benim gibi 3. Sürprizini bekleyen varmı başka merak ettim?

Benim ilk bebiş canım çok acemiliğim var daha beslenme için kitap aldım kendime cünkü çoğu şeyi daha bilmiyorum
Yanı sıra da yoga yapıyorum
Ve bende daha doktora hiç gitmedim haftaya salı randevum var ama orda gözükmezse o zaman Alman sistemine göre 4 hafta sonra tekrar randevu verilir ve o beni biraz korkutup merakta birakır
Umarım haftaya görürüm de aklım kalmaz
Onun dışında daha hiç belirtim yok
Dün mide bulantısı vardı hafif bide tansıyonum çok düşüşteydi bugün daha iyiyim
Sinemaya gitmek sakıncalı mıdır sence ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…