2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Kızlarcığım canlarım sevgililer gününüz kutlu olsun sırf ortamı cıvıtmak için yazıyorum bunu 😂😂 ben yine her özel güne denk geldiği gibi yine adetim 😂eşimle bugün dişçide kutlayacağız eve gelince de sızarız zaten hoş şimdiye kadar sevgililer günü diye bir kutlama falan da yapmadık zaten. Şu an laf olsun diye yazıyorum 😂😂
bizimki de hiç kutlamaz öyle sevgililer günü falan bende alıştım artık onun ne zaman içinden gelse gül alır süprız yapar o yuzden bende cok takılmıyorum 😅

bizimki de hiç kutlamaz öyle sevgililer günü falan bende alıştım artık onun ne zaman içinden gelse gül alır süprız yapar o yuzden bende cok takılmıyorum 😅
Bence öylesi daha güzel düşündüğü için almış oluyor, sevgililer gününde mecbur olduğu için almış gibi oluyor 😅 diğer türlüsü bence daha degerlii😁

Eklentiler

• Screenshot_20230214-100334_Femometer.jpg
    Screenshot_20230214-100334_Femometer.jpg
    58,4 KB · Görüntüleme: 68
  • Screenshot_20230214-100325_Femometer.jpg
    Screenshot_20230214-100325_Femometer.jpg
    59,6 KB · Görüntüleme: 75
Bence öylesi daha güzel düşündüğü için almış oluyor, sevgililer gününde mecbur olduğu için almış gibi oluyor 😅 diğer türlüsü bence daha degerlii😁
Benim eşim hiç almaz çiçeğe verilen para boşa der onun yerine ne istersen onu alayım der 😅

Oyle canım rabbim göstermesin ama en iyisi sakin kalip yatak kenarına kapanmak en iyi yer orası ve camasir makinasi yani diyorlar camasir makinasi en sağlam şeymiş yinede rabbim göstermesin tekrar böyle bir acı bu vatana millete 🤲🏻
hayır hayır sakın beyaz eşyalara güvenmeyin. Ahbap ta çalışan tanıdığımız var beyaz eşyalar tost gibi oluyor dedi depremde. Buzdolabını bilemem ne kadar korur,ama çamaşır makinası bulaşık makinası teneke sonuçta dedi.

X