2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Merhaba kızlar, bende 2 ovitrelle denemesinden sonra ovitrelle + aşılama oldum. Aşılama için reglimin 4.gününden itibaren 3 gün boyunca 150 ml gonal-f kullandım. Kontrole gittiğimde yumurtam yeterli olgunluğa ulaşmadığı için 2 gün daha gonal-f vurup kontrole gittim. 3 yumurtamın güzel geliştiğini söyledi doktorum. Bir gün sonra ovitrelle vurup sabahına aşılama için gittim. Acı eşiğim çok düşük olduğu için az miktarda anestezi uygulandı. Şu an aşılamanın 4.günümdeyim. İnşallah bu süreç bize hayırlı haberlerle geri döner.
Kaç tane yumurtan toplam oldu canım?bana 125 yazdı..ama benim dosent doktorum 9 yumurtayla bana aşılama yaptı🤦🏻‍♀️İn şa Allah seninki tutar

kızlar dünden beri 4-5 test yaptım hepsi negatif çıktı.bütün hevesim kaçtı kan vermeye gitmedim o yüzde.birisi pozitif birisi de hayalet çizgili çıkmıştı ama sonrakiler hep negatif :KK43: 2 gün var adetime adeti bekliyorum üzülerek :KK43:
Benim bir gün önce yaptığım test negatif çıktı ertesi gün tam adet günü sabah yaptığım test pozitif çıktı canım Allah ümit kesilmez moralini bozma lütfen 🌹

Günaydın kızlar. Hepinizin sevgililer günü kutlu olsun.💕

Ben sabah kaset test yaptım artımed fakat yine tertemiz çıktı. Buradan yaptığım çıkarımda şayet 1 Şubatta yumurtlamış olsaydım şimdiye kaset testte çoktan çıkacağı oldu ve demekki yapmış olduğum predictor erken gebelik testi bana yalancı çizgi gösterdi. Demekki benim düşünceme göre olan 7 sinde pik görmüştü 8 inde silikleşmişti bu tarihlerde yumurtladım ben. Buna göre de kaset testte çıkmaması normaldir diye düşünüyorum. Bat'a 5 gün var. Çatlama günü 8 Şubat'ı 1. gün baz aldığımda bugün daha 6. gün oluyor.

Ancak anlayamıyorum gerçekten anlayamıyorum. Ben resmen hafta sonu yerleşme ağrısı çektim, nefesimi kesti ve 2 gün şiddetliydi hatta tüm gece uyutmadı. Hafta sonundan beridir süt gibi beyaz bazen kremsi akıntım geliyor durmak bilmedi.

Canım sıkıldı çok.
Canım adetini bekle benim tahminen 1 şubat yumurtlama ona rağmen silik çıktı senin daha var biraz daha sabret

Kızlar 30-31'i pikti, 1'i sabahı tam pik olmasa da t C'den azcik koyuydu. Bugün regl oldum böyle bakınca 13 gün oluyor. Yarın olmam gerekmez miydi 🙄 sevayd sevayd kırmızı kalbimi alabilirim canım 😊
13 14 günü gününe turmuyor ki canım benim takip ettiğimden beri bir kere sadece 14 tuttuğunu gördüm ya eksik ya fazla hep.
Hayırlısı olsun. Martta inşallah birlikte çiçek açarız 🙏

13 14 günü gününe turmuyor ki canım benim takip ettiğimden beri bir kere sadece 14 tuttuğunu gördüm ya eksik ya fazla hep.
Hayırlısı olsun. Martta inşallah birlikte çiçek açarız 🙏
İnşallah canimm🌸 bu ay çörekotu tarçın bal karışımını deniyim diyorum, bir de yumurtlama masajı yapsam mı yumurta büyüyüp catlamazsa kist oluyor herkese iyi gelmiyor bu kürler deniyor ama iyi gelen de çok🙄

Fotoğraf atsana, bakalım.
3DADDE5C-9A10-46C5-BE3A-58F0C3DE3E94.jpeg

İnşallah canimm🌸 bu ay çörekotu tarçın bal karışımını deniyim diyorum, bir de yumurtlama masajı yapsam mı yumurta büyüyüp catlamazsa kist oluyor herkese iyi gelmiyor bu kürler deniyor ama iyi gelen de çok🙄
Ben bir ay kullanmıştım onu fayda etti mi hiç bir bilgim yok )) masajı da adet olayım diye yapmıştım bir ara gelmişti de adetim ne duyduysam yapmışım yani 😂 bir tek o sütü denemedim 😂

X