2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Kızlar test yaptım sonunda bat yarın bi bakarmısınız ben mi yanlış görüyorum

Test yüklenmemiş yeniden yüklüyorum

Eklentiler

• 20230214_073603.jpg
    20230214_073603.jpg
    45,6 KB · Görüntüleme: 64
Kuzum psıkolojım cok bozuktu :KK43: annemlerde kaldım hep korktum cok etkılendım.hıc gıremedım bıle buray uyuyamadım gunlerce.sımdıde adanada fln olcak dıyolar tetıkteyız her ıhtımale karsı.benım ev kendı evımız ama 23 senelık olunca ıcımı bı korku aldı evden korkuyorum yanı enınde sonunda gırecegım eve ama eskı evler yıkılıyor dıyorlar sureklı.psıkolojımız bozuldu ıyıce savascii savascii kuzum sımdı gordum senınde yazdıgını nasılsın ıyımısın ?
Psikolojim çok çok kötü nasıl toparlanacağız bidaha nasıl normale döneceğiz bilmiyorum. Evimi memleketimi çok özlüyorum. Uzun bir süre orada barınamıyacağımızı bilmek içimi çok acıtıyor çok karışığım kısacası ya bir süre sonra psikiyatriye gitmeyi düşünüyorum

Kızlarcığım canlarım sevgililer gününüz kutlu olsun sırf ortamı cıvıtmak için yazıyorum bunu 😂😂 ben yine her özel güne denk geldiği gibi yine adetim 😂eşimle bugün dişçide kutlayacağız eve gelince de sızarız zaten hoş şimdiye kadar sevgililer günü diye bir kutlama falan da yapmadık zaten. Şu an laf olsun diye yazıyorum 😂😂

X