2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Sende gidecektin sanki gitmedin mi
Bugün üçüncü gün canım kaçırdım randevu yokmuş beşinci günü gel dedi zaten düzenli doktorum olduğu için eğer ilaç kullancaksam da beşinci gün başlatıyor zaten kist var mı diye bakacak önce

Kan testi verseniz sağlık ocağından 1 saate çıkıyor
Bat tarihim 19 Şubat. Kaset testte görmek istiyorum öncesinde aslında. Bir de dün geceden beri bende mide bulantısı başladı. Hayırlısı bakalım. Psikolojik de olmuş olabilir heyecan yaptım falan diye belki.

Ateşle takip etmek istedim ama tam anlayamadığım için nasıl yapcagımı hiç başlamadım :/ uygulamada doğurganlık dönemin devam ediyor yarın yumurtlama günü olarak gösteriyor devam edeyim dediğiniz gibi :) ekstra olarak bişi daha sormak istiyorum her ay yumurtlama günleri değişkenlik gösterebiliyor mu mesela bi ay da 12.günde yumurtlama olurken diğer ay 14 15 gün olabilir mi
Aynen öyle olabilir dolayısıyla bir ay 24 günde bir ay 27 günde bir adet olabilirsin yarın önür gün muhtemeln tutacaktır testte de

Bat tarihim 19 Şubat. Kaset testte görmek istiyorum öncesinde aslında. Bir de dün geceden beri bende mide bulantısı başladı. Hayırlısı bakalım. Psikolojik de olmuş olabilir heyecan yaptım falan diye belki.
İnşallah vardır canım 🌼

gece durduk yere birden nefessiz kaldım baya baya sonra kalbim çarpmaya başladı doktora gittik ekg röntgen hepsine bakıldı test sonuçlarını bekliyorum işte daha teşhis koyulmadı.
Çok ilginç daha önceden var mıydı öyle nir sıkıntın
İnşalllah bişey çıkmaz canım anlık geçici bişeydir haber ver bize de sonuçların çıkınca 🤲🤲

Kızlar famera ve ovitrelle başlamadan önce eşten mutlaka sperm testi ister mi doktor?
Bnım hormon tahlıllerım yeni yapıldı, sonuçlar guzel
Bi tek sperm tahlılı yapılmadı
Ama gecen ay kımyasal yasadım, demekki sperm de sorun yokmuş der mi? sevayd sevayd
Aynen öyle der canım hamile kalabilmişsin sonuçta takılmaz yani eşinin testine

Yarın sabah ı da dene bakalım artık görünmesi şazım kasetlerde de görünmezse demekki yanıltıcıymış dersin
İnşallah görürsün ama ya ikiside mi yalancı çıkçak
Her wc gidişimde kaset test yapasım var şu anda. Eczanede falan çalışıyor olsaydım kaset test stopunu patlatmıştım dxfcghjklö. Benim de aklımı kurcalayan o oldu. Ben inanıyorum ve hissediyorum var bende bebek :KK200: Ama inşallah sağlıklıdır.

Cnm bnde adeti bekliyorum
Yumurta takıbı için doktora gdıcem
Sen adetliyken mi gittin ilk?
Bn femara kullanıp 12. Gun faln gtmeyi düşünüyorum
Ama önceden nie gelmedın, kafana gore famera kullanamazsın dermi bna?
kafana göre kullanma bence çünkü ultrosonda bakıyor doktor yumurtalıklara yumurtalara ona göre ilaç yazıyor günde kaç tane kullanacağını söylüyor vs. hapın bitimine göre yumurtalıklara göre kontrole çağırıyor ona görede iğneyi söylüyor

Valla Google'a yazdım. En erken 4. günde çıkar yazıyordu ama ne kadar doğru bilgi bilmiyorum.
4 . gün imkansız ben dün 10. günde kana bakıldı endişe ettim doktora sordum çıkmaz ama biz gebelik başladı mı diye kontrol amaçlı bakıyoruz dedi artık inşallah yoktur diyorum çünkü röntgene girdim çarpıntı için ilaç kullanıyorum.

X