2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Bir gölge var ama ben ayırt edemedim pek 2 dakikada da kuruma çizgisi olmaz ki
Hayıra çıksın inşallah
Bu 10 dk sonra canım
Ama test artımed o korkutuyo beni. Gerçi diğer yaptıklarımda hiç bişey yoktu

Eklentiler

• F9C654E1-3D53-45FA-8343-B0A3C442DDEB.jpeg
    F9C654E1-3D53-45FA-8343-B0A3C442DDEB.jpeg
    62,6 KB · Görüntüleme: 73
Balım laboquick var yani kaldıysa bir tane daha vardır ben geçen ay 20 snde oldum 14 Şubat manidar güne yazdırdım sana zaten gelir yakında acayip ağrılar yokluyor arada sen nasılsın
Ben de aynı mantıkla 14 yazdım ama 11 inde oldum dün yani)) bu ay da nasip değilmiş .bu iğne etkisiydi demekki tam yerleşme denecek zamanda aşırı bel ağrım vardı 2 3 gün ondan ötürü ilk kez bir umutlanmıştım ama elimde patladı yine😒 bu ay ne yapçam ya da bişey yapçam mı henüz bilmiyorum karar vermedim hevesim de kalmadı zaten artık

Ben de aynı mantıkla 14 yazdım ama 11 inde oldum dün yani)) bu ay da nasip değilmiş .bu iğne etkisiydi demekki tam yerleşme denecek zamanda aşırı bel ağrım vardı 2 3 gün ondan ötürü ilk kez bir umutlanmıştım ama elimde patladı yine😒 bu ay ne yapçam ya da bişey yapçam mı henüz bilmiyorum karar vermedim hevesim de kalmadı zaten artık
Kuzum bende aynıyım belim kopuyor kaç gündür ama adet olcam eminim ilk defa böyle ilaç iğne olunca farklı düşündüm ama bu ayda olmadı spermleri ulaştıramadık yine rabbim bizede annelik duygusunu yaşatsın inşallah kuzum bende tüp bebek tedavisine başlayalım dedim bizimki ağırdan almaya devam

Valla heves değil de benim de ümidim yok açıkçası. Kısmet

Bende de bu ay bel ağrısı bir yandan bacak ağrısı bir yandan kahverengi de bi akıntı geldi anlık bi ümitlendim bebe time diye bir test yaptım negatif çıktı. Adetime 2 gün var ama sanmıyorum bu ay ovulasyon testi sipariş ettim onla bir deneyelim bakalım

Kuzum bende aynıyım belim kopuyor kaç gündür ama adet olcam eminim ilk defa böyle ilaç iğne olunca farklı düşündüm ama bu ayda olmadı spermleri ulaştıramadık yine rabbim bizede annelik duygusunu yaşatsın inşallah kuzum bende tüp bebek tedavisine başlayalım dedim bizimki ağırdan almaya devam
Ben daha tüp bebekten önce aşılama yapacağım sen de bence önce onu bir kere de olsa dene

Ben daha tüp bebekten önce aşılama yapacağım sen de bence önce onu bir kere de olsa dene
Eşimde öyle diyor ama doktorum aşılama yapmasına rağmen başarı oranı düşük dedi demek istediği sanırım şu sizin yatakta yaptığınızı ben sana yapıyorum ama ya tutarsa

X