2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Kızlar bişey diycem bu ilacı hiç kullanan olmadı mı aranız da uzun süre deneyenler için diyorum özellikle
Aşırı iyi bir ilaç direkt tanık olduğum iki örnek biri teyzem 41 yaşını geçiyordu tüp bebek bile olmaz diyordular her yerden ağlayarak çıkıyordu sonra acıbadem tüp benek merkezindeki çok iyi bir doktor bunu 3 ay kullan olmazsa gel dedi ve ikinci kutuda gebe kaldı
Diğeri okuldan arkadaşım 31 di yaşı yumurta tembelliği mi ne vardı infertilite 2 3 sene uğraşmış yine çok iyi bir prof bunu verip aynısını söylemiş oda üçüncü kutuda gebelik haberini aldı şimdi bir yaşında kızı hatta kutusu yarım kaldı yarısını bana verdi doktorlar imkansız değil ama mucize bebek demişler
Ben de aynı profa gittim bana da verdi ben 4 ay kullandım bi işe yaramadı tabi Allah bilir eşimin o zamanlarda da sıkıntısı vardı bilmiyorum herkeste yarayacak diye bir şey yok tabiki. KK da da çok okudum bunu zamanında, faydasını gören çok olmuş ama burda kimseden duymadım aklıma gelince paylaşmak istedim

Eklentiler

• 2314BADA-79F0-4CC0-B692-782A188705A6.jpeg
    165,5 KB · Görüntüleme: 26
Bende eylülde klomenle estrofem kullanmıştım ovitrelle ile kist oluştu bende gidicemde doktora tekrar verirmi bunları yoksa yaştan dolayi aşılama mi der bilemedm

En güzeli tabi inşallah hiç ihtiyacın da olmaz

Bende eylülde klomenle estrofem kullanmıştım ovitrelle ile kist oluştu bende gidicemde doktora tekrar verirmi bunları yoksa yaştan dolayi aşılama mi der bilemedm
Verir canım aynı hikayemiz işte sende direkt femara de her yerde daha iyi kaliteli olduğu yazıyor

Özel karışım ne kullanmıştın bende araştırıyorum:)
Keçiboynuzu özü polen ve özel bir karışım özel karışımın içinde propolis, arı sütü, Çakşır otu gibi bitkiler var aktarda satılıyor söylerseniz verir

Normalde yumurtlama ne zamandı öne çekmiş olabilr yazilmista
Benim reglim kürtajdan sonra biraz değişti 29, 33,34 değişiyor regli döngüm geçen ay 34.günde regl oldum ona göre hesaplıyorum 34-14 20.günde yumurtlamam gerekiyor daha 2 günüm var

Doktor 1 2 defa böyle deneriz sonra diğerlerine geçeriz demişti çevreme kalsa direk tüp bebek yaptr yoluna devam et yaşın geçiyor diyorlar
Ya bana da öyle diyorlar dün doktora da dedim bilsem garanti olacak hemen bugün giderim ama onun da garantisi yokki o kadar para olması bidaha bidaha deneyeyim lüksüm de yok vijdani rahatlığım da yok o kadar son çarem o olacak inşallah oraya varmayız

Doktorun ne diyor? Yani birde oyle garantiside yokki inşallah hayırlısıyla olur herkesin

Benim reglim kürtajdan sonra biraz değişti 29, 33,34 değişiyor regli döngüm geçen ay 34.günde regl oldum ona göre hesaplıyorum 34-14 20.günde yumurtlamam gerekiyor daha 2 günüm var
Anladm canm benm genelde 10. 11 günlerde Yumrtlama oluyor erken deyince ne kadr erkene çekebilir benmkini araştırıyorum bakalm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…