2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Ay hadi insallah ugur getirsin bizee

Ovulasyon testi kullanan kızlaar bir sorum olacak. Ben ovulasyon testi yaptıktan 15 dk sonra görseli femometer'e yüklüyorum oradan oranı söylüyor. Test bir kaç saat sonra daha koyulasmis oluyor 15 dk gibi değil yani. Sabah görseli koydum mesela %29 derken su an beklemiş halini cektim %40 diyor. Koyulaşma bayağı uzun zaman sonra oluyor gibi ben ne zamanı baz alayım?

ilk 15 dakkayı canım

Merhaba hanımlar size sormak istediğim bi konu var biz eşimle gebelik planlıyoruz ama öncesinde eşimin üroloji de muane olmasını istedim doktor ultrason istedi ve varikosel oldıgı ortaya çıktı pazartesi günü sperm testi yapılcak eşime suan durum ne cıkar bilmiyorum ama eşi varikosel olup hamile kalan var mı cok ciddi bi durum mu bu varikosel eşimle biz duyunca gerçekten şok geçirdik hiç beklemiyorduk ve ilk defa böyle bişey duyuyoruz bana tavsiyeleriniz var mı veya sperm saysını kalitesini artırabilecek kür karşım ilaç takviye vb şeyler yardımcı olursanız cok sevinirim çünkü bu konuya tamamiyle yabancıyım

Tabi ben çok duydum varikosel olarak hamile kalanlar oluyor..ben bildiğim kadarıyla varikosel olunca amaliyat olunmalı..hiç demedimi doktor?

Tabi ben çok duydum varikosel olarak hamile kalanlar oluyor..ben bildiğim kadarıyla varikosel olunca amaliyat olunmalı..hiç demedimi doktor?
Doktor sperm sayısına göre ameliyat belirlenir demiş kimisine gerek görmüyorlarmış kimisine gerek oluyormuş

Hahahha zaten yapabilcek gibi oldukları şeyide mahsus saklıyorlar üstlerine kalcak diye korkudan ama sorsan lafta herşeyi başatırlar da bakma işte yapmıyorlar

altın kızlar bugün doktora gittim klomen içerdi pazar başlayıp 8 gün kullancam 30 da bakcaz bakalım bu yumurtalarım ne durumda olcak hayırlısı inşallah
Aaa hadi canım hayırlı olsun sen de katıldın klomen kullananlar arasına şifa olsun inşallah

Tabiki ilk 15 dk yı

Doktor sperm sayısına göre ameliyat belirlenir demiş kimisine gerek görmüyorlarmış kimisine gerek oluyormuş
Derecesi önemli canım 3.dereceye ameliyat diyorlar benim bildiğim
Sizin de derecesi çok ilerlememişse ondan sonuçlara bakalım önce demiştir

Pazartesi günü sperm testi vericek bakalım inşallah güzel sonuçlar cıkar gerek kalmaz ameliyata
İşte o zaman belli olucak..ama bence amaliyat olunursa daha iyi olur..çunki ben çok gördüm varikosel olunca amaliyatla sperm sorunu kalkıyor aradan ama hayırlısı neyse o olsun sizin için

Pazartesi günü sperm testi vericek bakalım inşallah güzel sonuçlar cıkar gerek kalmaz ameliyata
Ama sen şimdiden ataştır canım hoş her ürolog ayrı bir takviye veriyor bir sürü var öyle biz de kullanıyoruz eşime bizde de sıkıntı çıktı aynen dediğin gibi bir buçuk ay olacak takviyeler bir ay sonra testi tekrarlayacağız 2 3 ay sürüyormuş wtki etmesi . Ama hemen panik yapma canım inşallah değerleri etkilenecek boyutta değildir . Sonuca göre doktorun da yönlendirmesiyle hareket edersiniz

Hadi bakalımm değerlendirme günleri yaklaşmış valla ben yaptım ovulasyonu ama mecbur kaldım enfeksıyon ıcın ovul kullanıyorum ona göre değerlendiricem yoksa bu ay benimde yapasım yok nedenini bilmiyorum
Kocacım gelirse inş yetişirse :) sna da geçmiş olsun tez zamand şifa versin inşallah Rabbim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…