2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Evet kuzum aynen oyle. Dunku testide artim sana dusun dun stresten uyuyamamistm

Bazi testleri.karsilamiyor ya kuzum o yuzden
Valla canım ne bileyim benimki tamamlayıcı sağlık sigorta doktorla samimiydim de biraz tüp bebek için istenen testlerin listesini verdim kadına bunları istiyorlar diye oda bikaç olmayan olmayan hastalık yazdı testlerin hepsini yazdırdı hepsini karşıladı hsg hariç . Özelde o zamanki haliyle 6000 ni buluyordu
Öyle bir yırtınca iyi olmuştu yani

Kuzum normal poliklnik olursa benimde karsiliyo ama acilde olmuyormus

Çok geçmiş olsun canım annemler aynı durumda.Hatay da mahvolmuş durumda canım profesyonel yardım da ulaşmamış henüz insanlar çekiçle balyozla el feneri ile enkaz açmaya çalışıyorlar. Yardım falan daha ulaşmamış görüntüleri gördükçe ciğerim dağlanıyor

Çok geçmiş olsun canım benim

Benim arkadaşım bebeği ile enkaz altında kaldı işte ordan paylaşım yapmış onu okuyunca şoka girdim enkaz altında kaldık nolur kurtarın diye

Dün birliktelik oldu korunuyorduk ama boşalma esnasında prezervatif yırtıldı ilk boşalması olduğu gibi içimde oldu ihtimal var mı Hamile kalmama
Tahlillerde ne zaman çıkar kaç gün ya da hemen yapsam kan tahlilde çıkar mı ?

Daha kaç başlığa yazacaksınız çok merak ediyorum cevap da veriliyor ama dikkate almıyorsunuz sanırım

Canım şimdi farkettim sırası değil diye sevincin kursağında kaldı galiba di mi (
Kuzu bana yazmadın galiba ama anlatayım ben kan verdim sabah, sonuçlar yarın çıkar dediler sonra eve bir geldim depremi öğrendim işte TV nin başından kalkamıyorum kaç saattir Hiç akıllanmıyacağız galiba deprem gerçeğinden

Panik olmuşsunuz
Bebek istemıyormusunuz yoksa?
Burası bebek isteyenler topiği.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…