2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Canım ben normalde usutmezsem eğer ayağımı regl olduğumu tuvalete gidince anlarım bir belirtim olmaz normalde. İğne ve ilaclardan sanırım kasık batması karın ağrısı bel ağrısı çok yaşadım. Bugün sabah bir karnim ağrıdı sonra hicbirseyim olmadı. 3 test yaptım sabah böyle silik gibi iz çıktı. Son testimi kaseti açtım sudan geçirdim . Geçmedi iz. Dedik heralde birsey yok. Son yumurtlama değerlendirmeden sonra 10. Gun döllenme için de yeterli zaman. Heralde birsey var dedik kan verdik maalesef negatif.
Klomen ovitrel o belirtileri yapıypr 2 ay bende kullandım bende belirti yaşamış öyle hatta 13 gün pozitif gördüm sonra regl oldum . İğne vucudu cok etkiliyor ya . Daha regl tarihine var ama yükselme ihtimal olabilr değerinin ümitsizliğe kapılma . Şu an belki iğnenin etkisi yeni gitti değer bundan sonra yükselecek belki bilemezsn

Kızlar kardeşim dıs gebelik geçiriyormus İstanbul adatip hastanesi biz işlem yapamayız diyip Lütfi Kırdar hastanesine sevk etmişler ordada hic bir şey söylememişler eşi de acıbademi aramis orda kalmanız daha iyi demisler ameliyata alacaklarmış ama ne ameliyatı ne işlemi hic bir bilgi vermiyolar içeriye ve hastaneye kimseyi almiyolar benim bildigimmkadariyla bunun ignesi vardi imza atıp cikartsakmi cok zor bir durum icerisindeyiz bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi acaba 🙏🏻
Canım dış gebelikte evreler var tüp içine kana başlamışsa ameliyata alınması lazım detaylı ultrason kan tahlili Betahcg yapıldı mı bunları bilmek lazım yani bu konuda tetkitleri görmeden hiç bir yorum yapılamaz ama bilgi alınması lazım başka özel hastaneleri arasınlar

Klomen ovitrel o belirtileri yapıypr 2 ay bende kullandım bende belirti yaşamış öyle hatta 13 gün pozitif gördüm sonra regl oldum . İğne vucudu cok etkiliyor ya . Daha regl tarihine var ama yükselme ihtimal olabilr değerinin ümitsizliğe kapılma . Şu an belki iğnenin etkisi yeni gitti değer bundan sonra yükselecek belki bilemezsn
Hayırlısi kuzum Rabbim yıpratmadan nasip eder inşallah. Regl olursam saçımı boyatacam hem özel sağlık sigortami 18 ocakta baslattim 11 ocakti son reglim gebelik olsaydi hamilelik masraflarim sigorta tarafindan 1 hafta yüzünden karsilanmayacakti gerçi göze almistik biz cok istemiştik nasip. 🤗 vardır bir hayır şubata inşallah

Canım cok detaylı bı durum bu betası kac ıc kanama varmı kan degerlerı kac tansıyon vs bunlar cok onemlı.ıgneyı vurabılmelerı ıcınde durumun derecesı ııcnde bu bılgıler onemlı.ben yasadım gecen sene Allah bıdaha yasatmasın zor bır surec cok.ama hastaneye kımseyı almama bılgı vermeme nedır onu anlayamadım??
Kuzum özel hastane araştırmaya sevk ediyor içeride dogum katıymis yanina bizi almiyolar ama hastanedeki dr hemşire bilgide vermiyor eşine de bizede. Sen iğne vurulmusmuydun hangi hastaneydi kardeşim 1 haftalik gecikmeyle gitti 170 çıkmıştı daha sonra dr 1 Hafta sonra yine cagirdi 140 çıktı yine bekletiyor 150 cikiyor sonra başka dr gidiyolar o sevk ediyor daha araştırmaya ya onlarda hemen yatış yapiyor dun cok kariskk ya zor bir durum içindeyiz

Hayırlısi kuzum Rabbim yıpratmadan nasip eder inşallah. Regl olursam saçımı boyatacam hem özel sağlık sigortami 18 ocakta baslattim 11 ocakti son reglim gebelik olsaydi hamilelik masraflarim sigorta tarafindan 1 hafta yüzünden karsilanmayacakti gerçi göze almistik biz cok istemiştik nasip. 🤗 vardır bir hayır şubata inşallah
Senin kaçıncı günün iğne günü hariç

Kuzum özel hastane araştırmaya sevk ediyor içeride dogum katıymis yanina bizi almiyolar ama hastanedeki dr hemşire bilgide vermiyor eşine de bizede. Sen iğne vurulmusmuydun hangi hastaneydi kardeşim 1 haftalik gecikmeyle gitti 170 çıkmıştı daha sonra dr 1 Hafta sonra yine cagirdi 140 çıktı yine bekletiyor 150 cikiyor sonra başka dr gidiyolar o sevk ediyor daha araştırmaya ya onlarda hemen yatış yapiyor dun cok kariskk ya zor bir durum içindeyiz
Devlette içeri ne birini alıyorlar ne çıkıp açıklama yapıyorlar. Ben de hem devlete hem özele gittiğim için biliyorum. Aslında değerler başta kimyasal gibi gitmiş sonra tekrar yükselince dış olduğu belli olmuş sanırım. Çünkü ikiside benzermiş. Hemen anlaşılmıyormuş.

Çok geçmiş olsun canım galiba operasyon olması gerekir

Canım dış gebelikte evreler var tüp içine kana başlamışsa ameliyata alınması lazım detaylı ultrason kan tahlili Betahcg yapıldı mı bunları bilmek lazım yani bu konuda tetkitleri görmeden hiç bir yorum yapılamaz ama bilgi alınması lazım başka özel hastaneleri arasınlar
Canım bir özel baya bekletti belkide bu yüzden bu kadar ilerledi başka ozele gittiler dun oda hemen eğitim araştırmaya sevk etmiş fakat hiç biri adam akıllı bir bilgi vermiyor ben ignesi var diye biliyorum ama anlamadim değeri 170 1 hafta sonra 140 bi kac gun sonra 150 çıkmış dr yok haftasonu diyemi bekletiyor lar anlamadjm

Canım bir özel baya bekletti belkide bu yüzden bu kadar ilerledi başka ozele gittiler dun oda hemen eğitim araştırmaya sevk etmiş fakat hiç biri adam akıllı bir bilgi vermiyor ben ignesi var diye biliyorum ama anlamadim değeri 170 1 hafta sonra 140 bi kac gun sonra 150 çıkmış dr yok haftasonu diyemi bekletiyor lar anlamadjm
Yani değerler aslında çok dış gebelik ile de uymuyor dış gebelik için detaylı ultrason görmek lazım mesela yapıldı mı hergun Betahcg bakılması lazım birde özel hastane neden devlete sevk etsin detaylı ultrason hergun Betahcg ve kan değerleri takibi ile 3 gün yatış verilir hastaya takip edilir

Devlette içeri ne birini alıyorlar ne çıkıp açıklama yapıyorlar. Ben de hem devlete hem özele gittiğim için biliyorum. Aslında değerler başta kimyasal gibi gitmiş sonra tekrar yükselince dış olduğu belli olmuş sanırım. Çünkü ikiside benzermiş. Hemen anlaşılmıyormuş.
Dün hastanedeki beta değeri 145 bugun 153 cikmis sanırım dr olmadığı için bir işlemde yapılmıyor keske bildiğimiz bir de olsa da arasam hemen ilgilense bi kac hastaneyi aradik ama istanbulda iyi bir dr tanımıyorum bende pazartesiye kadar böyle bekleyeceğiz sanırım

Hayırlısi kuzum Rabbim yıpratmadan nasip eder inşallah. Regl olursam saçımı boyatacam hem özel sağlık sigortami 18 ocakta baslattim 11 ocakti son reglim gebelik olsaydi hamilelik masraflarim sigorta tarafindan 1 hafta yüzünden karsilanmayacakti gerçi göze almistik biz cok istemiştik nasip. 🤗 vardır bir hayır şubata
Kız şu rumuz değiştirilmiyor mu öyle olumsuz şeyler yazma evrene pozitif kelimeler gönder her kullanıcı adını gördüğümde üzülüyorum vallahi 😂😂😂

Valla canım ben 6 haftalıktım 2600 lerdeydı betam .ben ıgne oldum ama cok sukur ıc kanama gecırmedım.ama bende yattım hastende degerıde cok dusuk dedıgım gıbı maleswf bızım yorum yapabılcegımız bısey degıl bı cok hassas bı konu.o yuzden doktora guvenmekten baska care yok.ben ozelde yatmıstm ama belkı ıc kanama vardır ondan sevk yapıyolardır.Allah yardımcınız olsın

Yani değerler aslında çok dış gebelik ile de uymuyor dış gebelik için detaylı ultrason görmek lazım mesela yapıldı mı hergun Betahcg bakılması lazım birde özel hastane neden devlete sevk etsin detaylı ultrason hergun Betahcg ve kan değerleri takibi ile 3 gün yatış verilir hastaya takip edilir
Dun 145 bugun 153 çıkmış ama nerdeyse 3 hafta oldu cok uzun süredir bu sekilde insallah cok ciddi bir problem yaşamaz

X