2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Bat 2 şubat olan hanımlar. Naptınız? Ben adet olmadım ama test de yapmadım. Negatif görmek istemiyorum

Bat 2 şubat olan hanımlar. Naptınız? Ben adet olmadım ama test de yapmadım. Negatif görmek istemiyorum
Yok artık bravo gercektenevde test varsa yapın hemen.benım adetım gecıkse ucarak yaparım.sagolsun hııc gecıkmez hatta genelde bır ıkı gun erken gelıyor

imagination forever kanki ya senin beni dizginlemen lazım yoksa bugünü değerlendircem galiba yumurtlama günüme az kaldı çalışmalara başlayasım var
Yok bebısm o vıtamın degerlerı ve tsh la saglıksız olur buna ınan.depoları doldur sonra bıdakı aya son hız devaöben senın yerınde olsam adama hıc yanasmam ıyce ozlesıınnn sonra bıdakı aya yansın geceler olsun

Ya çok pişman olursam hissi beni bırakmıyor Bu kadar yakınken değerlendirmemek zor vallahi. Sağlıksız olması ihtimali beni korkutuyor ama bir yandan da rabbim ne nasip ederse diyorum. O kadar sigara alkol içenlerin sağlıklı gebelikleri oluyor Kendimi ikna edemiyorum hep bir cevabım var kendime

Aşklar selamlar eskilerden kimler var bakamadım, son zamanlarda başıma gelenler konusunda pişmiş tavuğu solda sıfır bıraktığım için buralara pek gelemiyorum ama daha çok gezeriz topic topic diyerek şubata ismimi yazdırayım istedim sat 28 ocak bat 28 şubat sevayd :) aranızda hamiş olan var mı beybiler sizi çok özledim bebekheyecani Niqu melisaa93 fnd_50 melegim can Papatyamaviss September Wind

Degıl ıste askm ben sana ornek vermek ıstemıyorum pozıtıf dusuncelerımızı bozmamak ıcın ama ınan bana vıtamın olayı cok onemlı ozellıkle b12 ve folık asıt,bebek saglıgı ıcın.zaten bak gorursun sen depoları doldur tsh ta duzelır zaten kendılıgınden olcak pat dıye

Var bir kişi hamile hadi tahmin et (Ben değilim )

Sana noldu canım iyisin artık İnşAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…